//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Дезінфекція свердловин

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

Illustration

Ми робимо знезараження води в колодязі і свердловині для безпеки Вашого здоров'я. 
Велика частина жителів нашої країни споживають воду звичайних колодязів та свердловин. Якість води в системах централізованого водопостачання контролюється комунальними підприємствами, а контроль якісті води в колодязі чи свердловині є завданням господаря. Власникам свердловин доводиться стежити за якістю питної води. Існує дуже багато чинників, які мають вплив на характеристики води з свердловини, і, на жаль, вода в свердловині може бути схильна до забруднень у вигляді вірусних і бактеріальних інфекцій. 

Треба розуміти, що вода з-під землі, це не завжди абсолютно чиста, безпечна і придатна для пиття вода. Протікаючи через грунт, вода розчиняє різні породи, мінерали, глину, пісок і окрім цього у воду потрапляють живі мікроорганізми. Більшість з мікроорганізмів, які знаходяться у воді є нешкідливими, але також у воду можуть потрапляти патогенні мікроорганізми. Наприклад, такі небезпечні живі мікроорганізми: ентеровірус, бактерії кишкової палички, Cryptosporidium, legionella, гепатит А, (В) бактерії Giardia та інші. Інфікована такими бактеріями вода, здатна призвести до серйозних інфекційних захворювань і навіть може стати причиною летального кінця. Найчастіше ці мікроорганізми потрапляють у воду свердловини з вигрібних ям, поверхневих інфікованих вод, фермерських господарств або інших джерел.
Необхідно регулярно перевіряти якість питної води і робити профілактику.
Особливо небезпечними є умови підвищення рівня грунтових вод і паводків, у такому разі зростає ймовірність забруднення води патогенними мікроорганізмами. Найбільш схильними до забруднення є неглибокі свердловини , глибина яких не перевищує 15м. абсолютно точно будуть схильні до забруднення після сильних паводків, навіть у разі відсутності явних пошкоджень свердловини.
Про методи знезараження (дезинфекції) свердловин.
● Для проведення дезинфекції ми застосовуємо препарат виробництва фірми "Hydrachem Limited", Gillmans Industrial Estate Billingshurst West Sassex England RH14 9ez (Великобританія).
● Для того, щоб вирішити проблему знезараження води, наша компанія застосовує ефективний засіб “Жавель таблетки” (Javel pastilles).
Засіб Javel pastilles є універсальним хлоровмісним таблетованим засобом, який може використовуватися для проведення знезараження, дезинфекції різних об'єктів.

Токсичність і безпека засобу. Засіб «Жавель пігулки» за параметрами токсичності згідно ГОСТ 12.1.007-76 в рекомендованих з метою дезинфекції концентраціях не викликає подразнюючих дій. Не викликає шкірно-резорбтивного і сенсібілізуючого впливу. Не має мутагенних, ембріотоксичних, тератогенних і канцерогенних властивостей.

Наша компанія надає Вам можливість отримати якісне знезараження широкого спектру дії, ефективність якої підтверджено заключенням державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Зробимо замовлення?

Пропонуємо наші послуги за найкращими умовами!

Basic

Безкоштовно

Виїзд на об'єкт

Дезінфекція свердловин

від 4 850 грн/м

Дезінфекція свердловини з застосуванням засобу Froggy OxyLong L120 ( Німечина )з подальшою прокачкою (Дезінфекція виконується протягом доби

Додатково 

Додатково до послуги Дезінфекція свердловин пропонуємо розглянути наступні опції

Illustration

Аналіз води

Ми пропонуємо послугу аналізу води на 12 та 25 ключових показників для обрання оптимальної системи фіотрації.

Illustration

Сервіс свердловин

Ми пропонуємо щорічний сервіс на 10 років. Кожен рік сервісу - це +1 рік до гарантії на свердловину.

+ ОСТАННІ ПРОЕКТИ

Наші Деякі Проекти

Перегляньте наші останні проекти, щоб побачити наш досвід.

Illustration

#БУРІННЯ

Буріння та облаштування свердловини в с. Креничі

Липень, 2021

Більше про проекти +

Illustration

#ІНЖИНІРИНГ

Інжиніринг систем опалення в приватному будинку в с.Білогородка

Жовтень, 2021

Більше про проекти +

Illustration

#ІНЖИНІРИНГ

Інжиніринг на комерційному об'єкті

Вересень, 2020

Більше про проекти +

Illustration

#БУРІННЯ

Буріння та облаштування 4х свердловин на комерційному об'єкті в м. Київ

Липень, 2022

Більше про проекти +

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час