//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Є питаннячко?

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

Про буріння 

Illustration
 • Ділянка давно освоєна, але води з колодязя або свердловини недостатньо. Коли краще бурити?

  Технологічний процес буріння свердловини, дозволяє бурити в будь-який час року. Однак якщо на ділянці є зелені насадження (такі як дерева, кущі і тд) під час буріння їх можна пошкодити.

  Для того щоб пробурити воду на ділянці необхідно грамотно визначити місце розташування самої свердловини. Процес буріння на буровой техніці – йде з використанням води. Тому перед початком буріння свердловини, необхідно заздалегідь продумати наявність води і електроенергії на ділянці, або на доступній відстані від нього. Технологічний процес передбачає подачу води в свердловину при бурінні і вимивання бурового розчину разом з породою.

  На ділянці повинно бути достатньо місця для заїзду бурової техніки, побутівки, для викопування резервної ями для відкачування розчину, а також для розміщення спеціалізованого інвентарю і обсадних труб.

 • Нещодавно придбали нову ділянку, необхідно будувати будинок, забезпечити систему водопостачання. З чого почати?

  Якщо для будівництва будинку необхідна вода, то починати треба з буріння свердловини. Якщо такої потреби немає, то бурити можна в будь-який час, але до початку всіх робіт, щоб уникнути можливих переробок в майбутньому, викликати фахівця для узгодження місця буріння.

 • Вирішили пробурити свердловину зараз, але вода буде потрібна через 5 місяців. Зі свердловиною нічого не трапиться?

  Ви отримуєте гарантію на свердловину від ТОВ "ГРІНВЕЛЛ", термін якої залежить від обраних обсадних труб. Артезіанські свердловини не замулюються, не вимагають постійної прокачування. Більшість користувачів вирішують завдання будівництва та водопостачання поетапно. Сконцентруйтеся на виборі відповідальної бурової компанії.

 • Як розкачати свердловину після буріння на воду?

  По завершенні останніх монтажних робіт обсадної труби можна приступати до прокачування свердловини. Це досить трудомісткий процес: в обсадних труб поміщається погружной насос, який відкачує весь повернулася із буріння сміття разом з водою. Відкачування проводиться до тих пір, поки вода не стане прозорою (в середньому це займає 10-12 годин, в залежності від потужності обладнання та розміру свердловини).

  Краще використовувати відцентровий насос, рівень занурення якого досягає 70-80 сантиметрів від дна свердловини. Оскільки скупчилася після буріння вода містить багато домішок (мул, пісок, глина), насос треба періодично витягувати і промивати.

 • Навіщо паспорт на свердловину?

  Після буріння свердловини Вам потрібно регулярне обслуговування, щоб вона прослужила якісно на довгі роки. Для того щоб підібрати спеціальне обладнання Вам знадобляться докладні характеристики свердловини.

  Паспорт – це сертифікований документ, в якому докладно представлені і описані всі технічні характеристики і параметри свердловини на воду. Він необхідний для виконання ремонту, очищення і обслуговування.

 • Як відбувається очистка води у свердловині?

  Є два види очищення. Один з них називається хімічним. За допомогою занурення в свердловину хімічних препаратів з реагентами, які максимально очищають воду від органічних і неорганічних частинок. Після такого очищення свердловина ретельно промивається.

  Другий тип очищення називається механічним. Такий спосіб полягає в повному демонтажі свердловини і її очищення, методом промивання і чищення всіх комплектуючих.

 • Чи можна бурити свердловини діаметром 32/40/50 мм під насосні станції?

  Буріння таких свердловин ми називаємо халтурою. Компанія ТОВ "ГРІНВЕЛЛ" ні коли не бурила і не бурить такі свердловини. На такі свердловини гарантія не видається. Паспорт на свердловину також. ✔ Якість води? - сумнівна.✔ Як довго працюватиме? - Невідомо.✔ Дебіт? - Невідомий.✔ Дане рішення передбачає використання поверхневої насосної станції - яка у 99% випадків не може забезпечити безперебійне водопостачання зі стабільним тиском у системі. 

Про аналіз води

Illustration
 • Як дізнатися, наскільки чиста ваша вода?

  Існує два простих способи перевірити її стан.
  Спосіб перший: Звернувшись до спеціалістів ТОВ "ГРІНВЕЛЛ"
  Ми зібрали дані хімічних аналізів води в різних регіонах України. Експертами було винонано понад 10 тисяч замірів. У них зазначено як загальний стан води, так і розгорнуті показники за 7 основними показниками: жорсткість, кольоровість, вміст заліза та нітратів, мутність, сухий залишок і запах. Повний аналіз питної води - це надійний спосіб дізнатися, чи придатна вона до вживання. 
  Спосіб другий: Замовити аналіз води
  З нами легко можете не тільки дізнатися якість води в свердловині в вашому районі, а й зробити лабораторний аналіз води, що надходить безпосередньо в вашу оселю. Так ви точно будете знати, який фільтр забезпечить найвищий рівень захисту. Здати воду на аналіз - це найточніший спосіб для правильного визначення проблем і оптимальних шляхів їх вирішення.

 • Чому так важливо знати якість водоочистки?

  Our specialist can help you assess your particular issue and define which plan suits you the most. Feel free to contact us.

 • Яку воду можна віддати на дослідження?

  Незалежно від того, живете чи за містом, або ж в багатоквартирному будинку, вам доступна можливість замовити дослідження води. Фахівці компанії виконають аналіз джерельної, артезіанської води. Результати дослідження включають в себе як загальний висновок про придатність її для пиття, так і детальний перелік небажаних домішок і показників органолептики. Аналіз води з колодязя або артезіанського джерела особливо важливий, оскільки вона надходить споживачеві без попереднього очищення в централізованому водопроводі.

  Сучасне лабораторне обладнання дозволяє виявити надмірний вміст небажаних домішок. Протокол виконаного дослідження точно дасть відповідь на питання про раціональний вибір обладнання для водопідготовки. Спеціальні роботи, як аналіз води на залізо, дають можливість досконально розкрити склад забруднень і правильно вибрати способи їх усунення.

Про фільтри води

Illustration
 • Який фільтр для питної води кращий?

  Обираючи фільтр для питної води, потрібно в першу чергу розраховувати на якість води, що подається, можливість монтажу у ваших умовах та інші питання. Найпростіший базовий фільтр для води - це глечик. Він не потребує підключення до трубопроводу, недорогий та забезпечить базове очищення води. Наступний варіант - це проточні фільтри, вони являють собою від однієї до трьох послідовно з'єднаних колб, котрі містять картриджі з різними фільтраційними матеріалами. Найефективнішим буде зворотний осмос, бо не залежно від складу вашої води, зможе затримувати 99% домішок та забезпечити вас гарантовано чистою водою.

 • Який побутовий фільтр для води кращий?

  Обрати єдиний фільтр і назвати його "найкращим" неможливо, оскільки кожна вода має свій спектр проблем, а різні фільтри спрямовані на їх рішення. З цієї причини, щоб підібрати підходящу вам систему водоочищення, доведеться звернутися до фахівця, який зможе підібрати обладнання, відповідне завданням, проблемам вашої води та звичайно-ж вашим фінансовим можливостям. Єдине, на що можна орієнтуватися на початковому етапі, - це виробник і наявність сертифікатів якості.

 • Які ціни на побутову воду?

  Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Про опалення тепловими насосами

Illustration
 • Чи можна використовувати тепловий насос для опалення квартири?

  Так, опалення тепловим насосом чудово підходить для квартири. Для системи опалення можна використовувати два види теплових насосів: «повітря-повітря» і «повітря-вода».

  Тепловий насос «повітря-вода» вважається більш популярним типом обладнання, оскільки може працювати не тільки на обігрів/охолодження приміщення, а й на нагрів води для гарячого водопостачання.

  Фахівці компанії ТОВ "ГРІНВЕЛЛ" допоможуть підібрати оптимальний варіант теплового насоса для квартири, враховуючи ваші побажання, а також грамотно виконають теплотехнічний розрахунок будівлі.

 • Чи вигідно опалювати будинок тепловим насосом в Україні?

  ​Однозначно - так. Тепловий насос вважається енергоефективним обладнанням, так як при купівлі 1 кВт електроенергії, він зможе віддати 3 кВт теплової енергії. Також необхідно відзначити, що обладнання може виконувати три функції, такі як: охолодження, опалення та нагрів води для гарячого водопостачання. Виходячи з цього, використання теплового насоса тільки для опалення будинку вважається нераціональним.

 • Як працює система з тепловим насосом для опалення будинку?

  Для оптимального функціонування системи опалення з тепловими насосами необхідно:
  ● Встановити систему теплих підлог, яка є незмінною складовою системи опалення будинку тепловим насосом.● Щоб не було інерції, потрібно передбачити встановлення фанкойлів, які зможуть швидко згенерувати тепло або холод, в залежності від заданої мети: опалити/охолодити приміщення.

Які існують способи укладання труб під теплі підлоги

Illustration
 • Схеми укладання

  Всі схеми укладання такі - починається укладання біля стін, а закінчується в центрі кімнати, іноді біля виходу.

  Існує кілька популярних схем укладання труб. Кожна з них підбирається під певне приміщення і має переваги та недоліки. Для деяких приміщень з нестандартними площами обидві схеми застосовуються одночасно.

 • "Змійка"

  Досить проста, часто застосовувана схема, згідно якої труби укладаються паралельно одна одній у вигляді петель. Її основний недолік полягає в тому, що різниця температур між початком і кінцем контуру може досягати навіть 10⁰ С. Варто відзначити, що "змійка" - не найкращий варіант для приміщень з великою квадратурою.

 • "Равлик"

  Більш складний метод укладання труб, основна перевага якого полягає в рівномірному розподілі температури у підлозі. Цей спосіб застосовується набагато частіше попереднього. "Равлик" успішно використовується для будь-яких площ і має високу ефективність. Рівномірний прогрів приміщення забезпечується укладанням труб "спіраллю", звуження відбувається до центру кімнати.

Про обслуговування систем опалення

Illustration
 • Що входить в обслуговування системи опалення?

  Обслуговування системи опалення в приватному будинку включає в себе:

  ● огляд і перевірку джерела тепла (електрокотла, твердопаливного котла або теплового насоса), а також всіх його елементів (згідно технічних характеристик і рекомендацій виробника);
  ● перевірку тиску в розширювальному баку;
  ● оцінку роботи бака ГВП та його елементів;
  ● очистку комплектуючих (спускних клапанів, грязьовиків і т. п.) і заміну – за необхідності;
  ● промивання труб;
  ● переведення котла опалення або теплового насоса в "літній"/"зимовий" режим роботи – за бажанням клієнта.

  Звертаючись до нас, ви отримуєте комплексний сервіс всієї системи з занесенням докладної інформації про результати перевірки в сервісну книжку об'єкта.

 • Коли краще проводити обслуговування опалення?

  Проводити сервіс системи опалення слід не рідше 1 разу на рік. Також рекомендується сезонний огляд. Навесні він передбачає переведення котла (якщо у нього є контур гарячого водопостачання) або теплового насоса на літній режим – тільки для підготовки гарячої води, а восени – активацію зимового режиму – нагрівання води для системи опалення та гарячого водопостачання.

  Ремонт окремих елементів системи та промивку труб бажано здійснювати в рамках регулярного обслуговування, а комплексний огляд можна проводити при підготовці системи до опалювального сезону, тобто восени – це оптимальний варіант.

 • Як зробити обслуговування опалення приватного будинку?

  Інженерні комунікації – це цілий комплекс обладнання, від коректного функціонування якого залежить наявність тепла, гарячої води та інших благ у вашому домі. Самостійно втручатися в його роботу без спеціальних знань строго не рекомендується. Саме тому обслуговуванням опалювальних систем у приватних будинках у Києві та інших населених пунктах повинні займатися кваліфіковані фахівці.

  Однак, є перелік того, що ви можете зробити самі – візуально оглянути систему, оцінити роботу автоматики, почистити внутрішньопідлогові конвектор (при цьому двигун повинен бути надійно захищений!), за необхідності – почистити механічні фільтри.

  Здійснювати ремонт обладнання своїми силами або міняти комплектуючі – вкрай не рекомендується. При самостійному обслуговуванні системи ви втрачаєте гарантію від виробника, а також ризикуєте своєю безпекою.

  Довірте обслуговування опалення фахівцям "Альтер Ейр" – ми проведемо якісну діагностику системи, перевіримо працездатність усіх її елементів, оглянемо кожен радіатор і внутрішньопідлоговий конвектор, перевіримо труби і промиємо їх. Після проведення сервісних робіт надаємо власникам житлових будинків звіт про стан усіх елементів системи і складемо графік подальших візитів.

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час