//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Системи водозабеспечення

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

Illustration

Водопровід сьогодні став невід'ємною частиною цивілізованого життя. Уявити собі нормальне житло, в якому немає подачі води досить важко, про рівень комфорту в такому будинку навіть не варто говорити. Якщо ви хочете, щоб ваш будинок відповідав всім сучасним вимогам і був оснащений усіма необхідними інженерними системами, в тому числі і водопровідної, без допомоги професіоналів з компанії ТОВ «ГРІНВЕЛЛ» вам не обійтися. Фахівці спроектують систему подачі води ще на стадії будівництва будинку, після чого простежать за монтажем, тестуванням і підключенням.
Довіряйте роботу професіоналам! Якісна робота водопроводу - це результат правильних розрахунків і якісних матеріалів, використовуваних при будівництві. Дуже важливо вибирати відповідальних професіоналів, досвід і навички яких дозволяють виконувати будь-які монтажні водопровідні роботи з максимальною ефективністю. Ми працює на ринку водопровідних систем, пропонуючи перевірені часом і зарекомендували себе виключно з кращого боку рішення. Спеціальний проектний відділ компанії займається виключно питаннями спорудження систем подачі води і відведення стоків. Маючи на руках ретельно розроблений план розводки, майстри компанії оперативно і якісно проведуть монтаж водопроводу.

Особливості монтажу системи водозабеспечення

Дуже важливо правильно підбирати труби для надійної системи водопроводу.

Illustration

Матеріал, з якого вони виготовлені, повинен бути максимально міцним, стійким до зносу, дії критичних температур, стійким до агресивних хімічних речовин, а також безпечним для нашого здоров'я. Тільки професіонал зможе підібрати якісні компоненти (коліна, кріплення і ін.), Які в системі гарантують її надійність і довговічність. Пам'ятайте, що економити в даному випадку не бажано, так як більшість труб буде заховано, і дістатися до них у разі виникнення витоку буде досить проблематично. Наші фахівці працюють з різними видами трубопроводу, забезпечуючи надійність місць з'єднання та їх герметичність на довгі роки. Ми гарантуємо оперативну і якісну роботу з монтажу і заміни труб, незалежно від її обсягу та складності. Працюємо як зі старими системами (демонтаж-монтаж), так і встановлюємо нові водопроводи в споруджуваних будинках. Крім труб встановлюємо водні лічильники та інше сантехнічне обладнання. Водопровід від ТОВ «ГРІНЕЛЛ» - це система, що працює без збоїв десятки років. Ми гарантуємо максимальну оперативність виконання замовлення, а також здійснюємо обслуговування встановлених систем. Вартість наших послуг доступна, а якість - поза конкуренцією.

Монтаж металопластикових водопровідних труб

Illustration

Металеві труби мають властивість іржавіти, а також пробиватися у місцях їх з'єднання зварювальним швом! Використовуючи металопластикові труби ми уникаємо цієї проблеми, а також на довгі роки забуваємо про заміну сантехнічної розв'язки.
Металопластик є недорогим, зносостійким та міцним матеріалом, здатним витримувати високі температури та перепади тиску.
Монтаж металопластикових труб проводиться за допомогою з'єднувальних муфт, колін і установчих кутів методом затиску ущільнювального гумового сальника всередині труби за допомогою гайкового і пресового з'єднання, пресове все ж є більш надійним. Так як гайкові з'єднання мають властивості слабшати і в ході експлуатації не рідко виникає необхідність у підтяжці гайок та заміні сальників.

Монтаж поліпропіленових водопровідних труб

Illustration

При монтажі поліпропіленом система розпаюється за допомогою спеціального паяльника, який нагріває сполучні частини до 400 градусів, розплавляючи їх, це гарантує утворення монолітного з'єднання. У місці стику не утворюється жодних рельєфів, що можуть перешкодити протоку води і сприяти утворенню окалин і наростків іржі!
Поліпропілен використовується при заміні стояків внутрішніх водопровідних і опалювальних відгалужень.

Також великим плюсом використання поліпропіленових труб є їхнє монолітне стикування що дозволяє укладати їх під стяжку або під короби не побоюючись протікань.

Монтаж мідних водопровідних труб

Illustration

Мідні труби, на сьогоднішній день, є одним із найякісніших матеріалів, що використовуються для водопровідних та опалювальних систем, що використовуються багатьма країнами. Наприклад у США вони використовуються у 95% усіх тепломереж та водопровідних систем. 
Мідь не піддається корозії, витримує великі перепади температур, має бактерицидні властивості і прослужить вам довгі роки, не вимагаючи заміни та ремонту. 
Монтаж мідними трубами водопровідних систем та котелень не псує естетичного вигляду вашого приміщення.

Illustration

Необхідність редуктора тиску для водопроводу

Обов'язково при монтажі нової розв'язки необхідно встановлювати редуктора тиску води, оскільки тиск у магістральному трубопроводі є дуже високим, що робить до частої поломки змішувачів пральних машин душових кабін, особливо душових шлангів і лійок запірної арматури в бачку зливу санвузла!
Редуктори тиску забезпечать стабільний, збалансований тиск у сантехничних приладах. Редуктори тиску бувають кількох типів:з манометром на виході. дозволяє бачити робочий тиск у приміщенні, а також його регулюватибез манометру. із встановленим заводським налаштуванням на 3.5 атмосфери без манометра неможливо налаштувати на правильну роботу гвс і хвс одночасно!з манометром на вході та виході. є універсальним редуктором, який дозволяє бачити тиск на магістральному водопроводі та балансувати внутрішній тиск протоки води. Наприклад, більшість змішувачів європейського виробництва часто ламаються при великому тиску води, яке буває в нашому трубопроводі, та ще й з гідроударами! Ви напевно часто помічали таку неприємну ситуацію: користуючись душем, температура води часто скаче з холодної до гарячої! Це є перепадом магістрального тиску.

ПОСЛУГА ПІД КЛЮЧ ПЕРЕДБАЧАЄ

Послуга водозабеспечення під ключ від ГРІНВЕЛЛ передбачає повний супровід клієнта в питаннях проектування, вибору і монтажу сантехніки, а також її подальшого сервісного обслуговування.

​01 ПРОЄКТУВАННЯ СИСТЕМ

Початковий і головний етап роботи, від якого залежить подальша реалізація

Asset 61

02 ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Допоможемо обрати найкраще обладнання, враховучи всі вимоги проєкту

03 МОНТАЖ СИСТЕМ І НАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

Ключовий етап для корректної роботи систем водопостачання і каналізації.Перевіримо та налагодимо системи, проведемо наочну консультацію

04 УЗГОДЖЕННЯ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Документи узгоджуються з дизайнером і клієнтом для врахування всіх деталей

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ

Illustration

Збір інформації

Для розробки якісного проєкту систем водозабеспечення, фахівцям потрібно зібрати інформацію про будівлю. Необхідно розуміти, яка сантехніка обрана, де вона буде розташована, яка геометрія плитки планується, де буде стояти меблі і т.д. 

Illustration

Вибір системи водопостачання

На цьому етапі, фахівці компанії спільно з клієнтом підбирають відповідну систему водопостачання: променеву, тупикову або комбіновану. Вибір системи залежить від кількості "мокрих зон", фінансових обмежень і побажань клієнта.

Illustration

Розробка та узгодження проєктної документації

Після отримання всієї необхідної інформації, фахівці приступають до розробки проєктної документації. Всі креслення узгоджуються з клієнтом і дизайнером.

Illustration

Монтаж і сервісне обслуговування

Після розробки креслень, строго дотримуючись проєкту відбувається монтаж систем водопостачання. Залежно від обраної системи, проводиться розводка водопровідних труб. 

+ Системи водозабеспечення

ВИБІР СИСТЕМИ ВОДОЗАБЕСПЕЧЕННЯ

Існують два основних види систем водопроводу в приватному будинку під ключ: променева і тупикова.
Якщо мова йде про великий будинок / квартиру з декількома санвузлами і кухнею, ми віддаємо перевагу комбінованій системі водопостачання. Наприклад, на 1-му поверсі встановлюється променева, а на 2-му - тупикова, в залежності від кількості санвузлів на кожному поверсі і побажань клієнта.

Heading photo

​ПРОМЕНЕВА СИСТЕМА 

Променева система передбачає індивідуальне підведення води в кожну "мокру зону". Тобто, встановлюється розподільча гребінка (колектор), від якої до кожного сантехнічного пристрою прокладається окрема водопровідна труба з сервоприводом і системою антизатоплення Нептун. Це дає можливість контролювати окремо кожен санвузол. Наприклад, можна перекрити воду на кухні, а у ванній кімнаті - продовжувати використовувати.Така система трохи дорожче тупикової, проте завжди комфортніше

Heading photo

​ТУПИКОВА СИСТЕМА

Тупикова система - більш бюджетний варіант, за рахунок меншої витрати матеріалу і простоти монтажу. Вона передбачає водопостачання за допомогою однієї труби, діаметр якої визначається на основі розрахунків необхідної кількості води.
Основний недолік тупикової системи - відсутність автономного підходу до кожної зони. Якщо необхідно перекрити воду, наприклад, у разі протікання, то без води залишиться весь будинок / квартира.

ВАРТІСТЬ СИСТЕМИ ВОДОЗАБЕСПЕЧЕННЯ ПІД КЛЮЧ


  • Більш бюджетний варіант середнього класу на 3 точки підведення (два санвузли і кухня).

    KAN, TECE

    45 000 грн

  • Варіант преміум-класу з використанням найкращого обладнання на 3 точки підведення (два санвузли і кухня).

    Uponor, Rehau, KAN

    75 000 грн

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час