Послуги

Наша компанія займається бурінням артезіанських свердловин під ключ на всі види ґрунту на Полтавський, Харківський, Бучацький, Сеноманський та Юрський водоносні горизонти. Використовуємо у роботі тільки високоякісні та сертифіковані матеріали та обладнання від провідних виробників.

БУРІННЯ ПРИВАТНИХ СВЕРДЛОВИН //GREENWELL

Для організації повноцінного водопостачання заміського будинку зі свердловини проводиться буріння під воду. Від глибини буріння (на пісок чи вапняк) безпосередньо залежить майбутня продуктивність водяних свердловин, їх довговічність, надійність і, власне, сама якість води. При недостатньо глибокому бурінні свердловина не зможе дати достатньої продуктивності та термін її служби значно скоротиться. Вона має всі шанси забитися піском, і згодом знадобляться значні грошові витрати на її чищення. Глибина буріння артезіанських свердловин залежить від гідрогеологічних умов конкретної території, адже глибина залягання артезіанської води в Київській області різна – в межах від 10 до 300 метрів. Як показує практика, всі матеріальні витрати на артезіанські свердловини окупаються їхньою високою продуктивністю (до 3 м.куб. /ч) та безперебійною роботою. Вони здатні забезпечити всі потреби господарсько-питного водопостачання приватного будинку, у тому числі організувати штучне водоймище, полив ділянки або інші водоємні процеси. Безперечними перевагами таких свердловин є їх довговічність, надійність та відмінна якість води. Кваліфіковані спеціалісти нашої компанії готові виконати всі необхідні проектні, бурові та будівельні роботи для облаштування артезіанської свердловини на вашій території з обов'язковим дотриманням усіх технічних, технологічних та санітарних норм.

Звернутися до менеджера //GW

БУРІННЯ ПРОМИСЛОВИХ СВЕРДЛОВИН //GREENWELL

Бурова компанія //GREENWELL займається бурінням глибоководних свердловин на воду.

  Кому це потрібно:
 • ✔ Промисловим об'єктам
 • ✔ Котеджним містечкам
 • ✔ Заводам та фабрикам
 • ✔ Сільському господарству
 • ✔ Торговим центрам

Більшість свердловин буріли ще за радянських часів, оптимальний термін експлуатації свердловини до 30 років. З часом свердловина починає виходити з ладу - втрачається герметичність конструкції, труби. покриваються корозією, утворюється кольматація фільтрів, зношується насосне обладнання. Всі ці недоліки призводять до зменшення води в свердловині та погіршення її якості. Коли настає критичний момент, свердловина виходить з ладу, населений пункт залишається без води на невизначений час. На розробку проектно-кошторисної документації для буріння нової свердловини може піти до місяця та більше. Тому бажано про резервну свердловину подумати заздалегідь та уникнути проблем із водою.

  ПЕРЕВАГИ БУРІННЯ ПРОМИСЛОВИХ СВЕРДЛОВИН:
 • ✔ Безперебійне подання води населенню в необхідній кількості.
 • ✔ Вода із свердловин буде забруднена мінеральними добривами та каналізаційними стоками.
 • ✔ Гарантія, при правильній експлуатації, тривала робота свердловини.
Звернутися до менеджера //GW

БУРІННЯ ПІД ТЕПЛОВІ НАСОСИ //GREENWELL

Бурова компанія //GREENWELL має великий досвід буріння свердловин під теплові насоси. Основний принцип геотермального опалення - використання природного тепла від води або грунту обігріву приміщень.  

  Буріння свердловини під теплові насоси проводиться у кілька етапів:
 • ✔ Буріння проводиться буровою технікою, такою як УРБ 2А2
 • ✔ Опускається зонд - замкнуті пластикові (НПВГ) труби, для циркуляції теплоносія.
 • ✔ Заводам та фабрикам
 • ✔ Сільському господарству
 • ✔ Торговим центрам
  Зонд взаємодіє із джерелом тепла — землею чи підземними водами, нагріває теплоносій (воду або антифриз).
 • ✔ Проводиться тампонування свердловини.
 • ✔ Підключається до внутрішнього контуру системи опалення будинку.
 • ✔ Гарантія, при правильній експлуатації, тривала робота свердловини.
  Внутрішній контур системи опалення складається з радіаторів, трубопроводу, системи теплої підлоги тощо. Також у внутрішній контур входить тепловий насос, який у свою чергу передає теплоносій від зовнішнього контуру до внутрішнього та назад у системі ГВП.
 • ✔ Найчастіше проводиться буріння під теплові насоси на кілька свердловин, на відстань 4-5 метрів один від одного. Глибина свердловин залежить від геологічної місцевості, площі опалювального приміщення та кількості пробурених свердловин під теплові насоси.
  Переваги використання геотермального опалення:
 • ✔ Економічність – низьке споживання електроенергії та високий ККД;
 • ✔ Турбота про довкілля, збереження природних ресурсів;
 • ✔ На геотермальне опалення не впливають сезонні коливання температур.
Звернутися до менеджера //GW

ТАМПОНАЖ //GREENWELL

Свердловини ліквідують з наступних причин:

 • ✔ За непотрібністю з технічних, санітарних чи економічних причин;
 • ✔ У разі падіння дебіту свердловини, який неможливо відновити;
 • ✔ При погіршенні показників якості свердловини, якщо її неможливо відновити;
 • ✔ У разі необхідності будівництва споруд на ділянці з діючою свердловиною;
 • ✔ Для запобігання надходженню сторонніх забруднень до водоносного горизонту;
 • ✔ Пошукові та геологорозвідувальні, з тимчасовим характером експлуатації.
Звернутися до менеджера //GW

ОБЛАДНАННЯ СВЕРДЛОВИНИ //GREENWELL

МОНТАЖ ОБЛАДНАННЯ У ПРИЯМЦІ

Переваги: Не займає місце в будинку та на ділянці Низька вартість монтажу Недоліки: Вологе середовище скорочує термін роботи автоматики Ризик затоплення Корозія

МОНТАЖ ОБЛАДНАННЯ У БУДИНКУ

Переваги: Відсутність вологи Відсутність ризику затоплення Тривалий термін роботи автоматики Герметичність Довголіття Недоліки: Потрібне окреме приміщення у будинку Вартість

Звернутися до менеджера //GW

ВОДООЧИЩЕННЯ //GREENWELL

Вода отримана після буріння, часто має різні домішки та органічні мікроз'єднання. Ми надаємо повний комплекс послуг від аналізу води, до підбору та встановлення обладнання для комплексного очищення води. Наші фахівці проводять безкоштовний аналіз води на основі якого підбирають обладнання, здійснюють монтаж та подальше сервісне обслуговування.

СПОСОБИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Завершальним етапом побудови комплексної системи питного водопостачання є створення системи очищення за допомогою установки спеціального обладнання (фільтри очищення води). Для підбору найбільш відповідного обладнання потрібно, перш за все, провести аналіз та розрахунок кількості очищеної води, необхідної для споживання. За допомогою спеціальних фільтрів можна усунути масу недоліків води, основними з яких є: механічні домішки (муть, пісок, суспензія), засмічують трубопроводи, теплове обладнання, системи поливу та знижують якість питної води; надлишковий вміст заліза та важких металів, що негативно відбивається на здоров'ї людини та проявляється у вигляді іржавого нальоту на сантехніці; неприємний запах сірководню, особливо з крана з гарячою водою; великий вміст солей кальцію та магнію, які зумовлюють підвищену жорсткість води.

ФІЛЬТРИ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ:

Фільтри грубої очистки - для видалення великих механічних домішок. Фільтр для тонкого механічного очищення води - затримує мікрочастинки, що пройшли через попередні фільтри або утворилися в результаті механічного стирання матеріалів, що фільтрують. Вугільні картриджі - дозволяють використовувати фільтр для очищення води від хлору та органічних забруднень, а також для покращення її смаку та запаху (функція тонкої механічної та хімічної фільтрації). Спеціальна система знезалізнення - дає можливість запобігти заростанню трубопроводів, поява рудого нальоту на сантехніці, покращити якість та смак води. Система пом'якшення - сприяє зниженню вмісту у воді солей магнію та кальцію. Система аерації найбільш ефективна видалення сірководню.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

Наша компанія пропонує своїм клієнтам персональну систему водоочищення, в точній відповідності з особливостями хімічного складу води конкретного джерела та побажаннями замовників. Ми здійснюємо монтаж, налагодження та запуск обладнання, а також подальший контроль роботи встановленої водоочисної системи.