//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Система автоматичного поливу

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

до 5 років

гарантія на виконані роботи

500

км прокладено труб

450

реалізовано проектів

Переваги

Slice 1Created with Sketch.

01. Європейська якість

02. Оптимальна вартість без втрати якості

03. Комплексна реалізація проекту «під ключ»

Estimate iconEstimate icon for website, application, printing, document, poster design, etc.

04. Вартість робіт в кошторисі фінальна і не змінюється в процесі реалізації

Artboard 8

05. Своєчасне сервісне обслуговування системи

06. Багато досвіду з влаштування систем автополиву

Система автоматичного поливуНавіть найпрекрасніший сад або величезний майданчик для гольфу не можуть зберегти красу і свіжість без регулярного поливу. Установка системи автоматичного зрошення — необхідне рішення, яке заощаджує час і сили. Але головне - правильно встановлений автополив збереже створену красу окремих зон або всієї ділянки.

Illustration

● Догляд за рослинами з мінімальними затратами● Автополив — обов'язкова складова функціонального ландшафту

Створення зеленої, естетично привабливою території — це тільки перший етап ландшафтного благоустрою. Не менш важливими є подальший догляд і підтримка рослин в гарному вигляді. Монтаж системи поливу ефективно вирішує цю задачу, скорочуючи час і сили на регулярне зрошення.

Illustration

Професійний підхід позбавляє від зайвих витратДля організації автоматизованого поливу необхідний комплексний підхід. Завдяки багаторічному досвіду і профільній спеціалізації наші співробітники успішно реалізують ідеї будь-якого рівня складності та масштабів. Потрібно забезпечити полив ділянки заміського будинку, регулярно зрошувати поле для гольфу або квітник з екзотичними рослинами? Звертайтеся. Кожен проект обговоримо індивідуально.

Illustration

Автополив під ключ від досвідчених професіоналів

При монтажі інженерних комунікацій ми прогнозуємо кожну дрібницю, забезпечуючи подальшу бездоганну експлуатацію системи. Установка автополива може здійснюватися в рамках ландшафтного дизайну або як окрема послуга. Від розробки проекту до монтажу обладнання - всі роботи виконуються швидко і професійно.

Етапи робіт

1

Зустріч на об'єкті

1 день

2

Розробка концептуального рішення

від 5 днів

3

Робоча документація з інженерними кресленнями

від 7 днів

4

Якісний монтаж системи автоматичного поливу

від 10 днів

5

Гарантія

до 5 років

6

Сервісна підтримка

Ежегодно

Автополив під ключ від компанії ТОВ "ГРІНВЕЛЛ"

У чому секрет красивої присадибної ділянки, доглянутих квітів, городу з гарними плодами, яскравого поля для гольфу? Це все справжні надбання та гордість власників приватних будинків із присадибною територією. Однак важливо розуміти, що рослини вимагають систематичного догляду.
Важливим у такому разі є полив об'єкта та зволоження ґрунту. При великих площах ландшафтного дизайну зробити самостійно це неможливо. Саме тому раціональним буде рішення встановити автополив.
Компанія ГРІНВЕЛЛ цінує ваш вільний час та бажання мати гармонійний сад та красиву присадибну територію. Саме тому ми пропонуємо вам можливість купити систему поливу, яка працюватиме в автоматичному режимі та зволожуватиме ґрунт навіть у вашу відсутність.
Система автополиву газону – це необхідне придбання як для приватних володінь, так і для організацій, які мають велику (або невелику) галявину біля будівлі. Система поливу газону позбавить вас трудомістких процесів, коли потрібно самостійно виконувати полив. Так ви можете заощадити свій час та зусилля.

Системи автоматичного поливу газону від компанії ТОВ "ГРІНВЕЛЛ"

Хочете, щоб система функціонувала належним чином, тоді зверніться до нас, і ми розрахуємо систему поливу та зробимо для вас індивідуальний проєкт. Ми врахуємо всі особливості ділянки (площа території, кількість ділянок з тінню, рівень природних опадів у регіоні, зональність та тип рослин).
Для правильної організації поливних систем потрібно враховувати всі ці фактори та професійно підходити до процесу.
Саме тому компанія ГРІНВЕЛЛ пропонує вам свої послуги зі створення проєкту та його реалізації. Коли ви замовите монтаж системи автоматичного поливу газону, квітів, рослин, саду або городу, ви також отримаєте сервісне обслуговування систем протягом усього гарантійного терміну.
Ціна автополиву залежить від особливостей ділянки, типу рослин, розміщених на ньому, спеціальних зон та багатьох інших факторів. Щоб дізнатися про вартість, потрібно замовити індивідуальний прорахунок проєкту. Для цього потрібно зв'язатися з нашими фахівцями будь-яким зручним способом (розділ «Контакти») або відвідати наш офіс.
Залежно від ваших побажань ви можете замовити систему поливу для теплиць. У такому випадку процес зволоження ґрунту та полив рослин проходитиме автоматично, і не вимагатиме вашої присутності.
Системи поливу набувають все більшої популярності на ринку, а розробники вкладають все більше функцій у роботу систем. Міста та мегаполіси стають озелененими щороку дедалі більше. Декоратори та ландшафтні дизайнери створюють все більше клумб та зелених насаджень.
Це очевидно, що і простий газон, і чудова клумба у посушливе літо потребує поливу. Поливальні системи підбирають під площу території та під особливості рослин, які там виростають.
Дізнаймося, з чого складається система автополиву:
● контролер;● клапани (електромагнітні);● дощувач води;● датчик погоди;● ДПУ.
Контролер регулює електромагнітні клапани, які по черзі вмикаються. Така програма називається цикл поливу газону. Саме за допомогою контролера програмується час та сила поливу певної зони, що забезпечує підтримку необхідної вологи в ґрунті.
Дощувач води – це невід'ємна частина системи автополиву, яка з певним рівнем розпилення дає змогу відрегулювати потік води.
Датчики погоди – чудове рішення в системі поливу, оскільки при дощі або сильному вітрі вони автоматично вимикають полив газону.
ДПУ – дистанційний пульт управління дозволяє керувати системою поливу газону без контролера. Пульт надасть можливість самостійно регулювати програму подачі поливу, крім уже запрограмованих програм.
Звертаємо вашу увагу, щоб правильно підібрати та встановити автополив, необхідно врахувати площу насаджень, види рослин та їх індивідуальну потребу у волозі. Якщо ви хочете встановити систему в ґрунті (приховати труби під землею) – необхідно виконати роботи зі встановлення ще до початку ландшафтних робіт.
Система поливу спрацьовуватиме автоматично, згідно з встановленими налаштуваннями. Наші спеціалісти підберуть оптимальний варіант для вашого саду!

Найчастіші питання

 • Із чого складається система поливу для газону?

  Автополив значно полегшить догляд за рослинністю парку, саду чи газону. Сьогодні у багатьох людей, які мають газон, є такі системи, чимось вони один від одного відрізняються, але в основному мають подібну конструкцію.

  Розберімось з чого складається ця система. В її основі знаходиться система трубопроводів, якими вода завдяки помпі прямує до дощувачів і згодом розбризкується в навколишнє середовище. Електромагнітні клапани контролюють кількість води, що витрачається.

  В основі всього цього пристрою лежить мінікомп'ютер, що встановлює графіки послідовного поливу на певний час. Часто вони забезпечені метеодатчиками, які збирають інформацію про погоду та її зміни, наприклад можливий дощ або посуху.

  Завдяки їм система самостійно посилить або призупинить полив. Є резервуар. Він накопичує воду, нагріває її та регулює тиск. З його допомогою ви можете бути впевнені, що полив буде зроблений навіть при дуже низькому тиску води.

  Види дощувачів та автоматичного поливу:

  Статистичні (або віялові). Зазвичай їх використовують для поливу невеликих близько 10 м територій зі складним рельєфом. Радіус їх розпилення трохи понад 5 м.

  Роторні ж, на відміну від попередніх, застосовують для відкритих ділянок з рівним рельєфом, їхній радіус понад 10-20 м.

  Багатоструменеві використовують на маленьких ділянках. На відміну від роторних вони споживають менше води, але територію охоплюють більше.

  Співробітники нашої фірми допоможуть вам правильно вибрати та сконструювати систему автополиву, яка підійде саме вашій території з рослинністю. Ну і, звичайно ж, наші доступні ціни вас приємно здивують.

  Залежно від того, які компоненти ви вибрали, залежатиме ціна всієї системи. У нас представлений широкий вибір з великим діапазоном цін, від дешевих до найдорожчих. Так є спрощені та ускладнені системи. Можливе додавання нових складових, які виконуватимуть потрібні вам функції.

  Дуже важливо підібрати правильний зливник. У його виборі слід звертати увагу на рослини, тиск в системі, скільки соток територія, яка зрошуватиметься і, звичайно, тип ґрунту.

  Відверто кажучи, побачивши систему автополиву вперше, може здатися, що це дуже складна конструкція, але насправді вона досить проста в експлуатації, і не потребує особливих зусиль для встановлення.

  Систему автоматичного поливу застосовують на різних територіях (заміські об'єкти, дачні ділянки та котеджі, паркові та зони громадського користування, сільськогосподарські території, майданчики для спорту та інші).

  Дуже важливо вибрати якісну систему автополиву, надійну та працюючу безперервно. Саме в нашій компанії можна знайти відповідну для вашої ділянки, рослинності чи теплиці. Якістю товару та кваліфікованими співробітниками, безсумнівно, залишитеся задоволені.

 • Які ж бувають системи поливу?

  Сьогодні у всіх регіонах нашої країни спостерігається посушлива та суха погода у теплі періоди року, відповідно рослинам не вистачає вологи, тому автоматичні системи поливу такі популярні.

  Зараз розповімо, які бувають види автоматичного поливу:

  Мікрокрапельний та крапельний за допомогою спеціальних пристроїв використовується на територіях з порівняно невеликою кількістю водних ресурсів. В цьому випадку за допомогою автополиву вода доставляється прямо до коріння, що дуже ефективно і не потребує великих витрат.

  Прикореневий являє собою систему, пристрої якої розташовані глибоко в землі і там, відповідно, зволожують її, доставляючи воду в зону, де рослина висаджена. Завдяки чудовим конструкціям все виглядає дуже природно. Найчастіше використовується для чагарників, дерев і городніх рослин з корінням, що глибоко проходить в землю. Крапельниці розташовують уздовж рядів посадки, неподалік стовбурів.

  Полив дощувачами, судячи з назви, створює ефект дощу, при цьому не тільки поливаючи рослинність, зрошуючи ґрунт , але ще й зволожує сухе повітря. Досить простий та зручний в експлуатації, не залишає сухих місць на території. Найчастіше застосовує для поливу газонів та садів.

  Туманоутворення – формування дрібних крапель води. У результаті ця зрошувальна система створює вигляд справжнього ранкового туману. Ідеально підходить для вирощування тропічних рослин у нашому кліматі.

  Одним із найефективніших варіантів поливу є віялове дощування. Воно набагато більше наповнює ґрунт вологою за короткий проміжок часу, вода не так швидко випаровується і краще насичує ґрунт. До того ж дощувачі віяльного типу встановлюють по території частіше, що виглядає дуже красиво.

  Підготовка до встановлення систем автополиву

  І ще один момент – які б рослини Ви не вирощували на своїй території і яким би видом системи не користувалися, ділянку обов'язково потрібно підготувати до встановлення та зробити це необхідно перед висадкою рослин у ґрунт.

  Етапи підготовки:

  Зняття верхнього шару ґрунту, близько 40 см. Після цього процесу можна укладати труби, засипати ділянку родючим ґрунтом. Наприклад, якщо буде влаштовутись газон, то знімаєте дерновий шар, після чого встановлюєте труби, а потім він повинен бути повернутий на колишнє місце.

  Дуже важливо згрупувати всі рослини за кількістю споживання вологи, потім ділянку розбивають на невеликі території потрібного розміру для закріплення на них різної потужності розбризкувачів. Наприклад, якщо поливатися високі рослини, то використовують зустрічне зрошення.

  Фільтрування води у джерелі. Вона необхідна в тому випадку, якщо вода в джерелі, з якого вироблятиметься полив, забруднена або не відповідає нормам.

  У будь-якому випадку, навіть якщо ж ваша ділянка вже сформована, і на ній зеленіє рослинність, встановити автополив теж можливо і не дуже дорого. У місцях, де потрібно буде покласти труби, знімають дерновий шар разом із травою, а вже після закриття траншеї повертають його на колишнє місце. Через кілька днів все прийде в норму і набуде колишнього зовнішнього вигляду.

  При встановленні автополиву потрібно також враховувати такі параметри:

  затіненість;

  види рослинності;

  ландшафт;

  можливість збільшення території, що поливається.

  Для того, щоб зрошувальна система була ідеальною для вашої ділянки, необхідно заздалегідь накреслити план з промальованими трасами та магістральними трубопроводами. Обов'язково фіксуються місця, де будуть встановлені дощувачі та радіус їх поливу.

  Крапельний полив також позначається на загальній схемі. З її допомогою визначається довжина труб, кількість крапельниць або дощувачів. Розрахунки можна робити як самостійно, так і за допомогою наших співробітників, які вам допоможуть.

  Монтаж трубопроводу буває двох видів: зовнішній (по поверхні ґрунту, який підходить для поливу сезонних рослин) та внутрішній (під землею, призначений для ділянок з постійним проживанням, таке розташування унеможливлює його пошкодження).

  Найчастіше використовують труби з полімеру, вони легко монтуються. Іноді системи поливу оснащують водяними розетками, щоб прикріпити шланг для ручного поливу, якщо потрібно. Датчики дощу та температури також можна встановити, вони допоможуть вам помітити непотрібний полив і вимкнути його.

  Головні переваги під час експлуатації:

  Вам необхідно буде взяти участь у поливі лише кілька разів (щоб запустити систему та щоб приготувати її до зими).

  Самостійне включення та вимкнення.

  Датчики, які стежать за погодою, не запустять полив під час дощу.

  Ідеальний зовнішній вигляд території.

  Економія води, сил та часу.

  Дозвольте поділитися з вами принципом роботи системи: із накопичувального резервуара вода надходить у трубопровід, який, складається з головної магістралі та її розгалужень, що ведуть до зрошуваних ділянок.

  Далі ми бачимо впроваджені в землю або зовнішні дощувачі, біля яких знаходяться клапани. Труби розташовані на глибині близько 30 м і на відстані від високої рослинності близько 1,5 метра.

  Електричний кабель встановлюють разом із магістральною трубою, прикріплюють до електромагнітного кабелю. Завдання останнього: збільшення потужності, налагодження тиску, рівномірний полив, захист від перевантажень.

  Після того, як ви закінчили сезон поливу своїх насаджень, перед початком холодної пори року, а саме восени, слід видалити воду з труб, що залишилася, так вони прослужать ще дуже довго. При належному догляді та грамотному використанні системи автополиву прослужать вам десятки років.

 • Що впливає на вартість системи автоматичного поливу?

  Очевидно, що на ціну даної системи впливають такі фактори, як виробник, комплектуючі та їх кількість, розмір зрошуваної території, рельєф та його складність. Відіграють роль також терміни, в які виготовлять все необхідне обладнання.

  Переваги автополиву:

  При роботі автополиву виникають вібрації, через які зменшується кількість кротів у землі.

  Немає надмірного поливу або недостатнього.

  Високі рослини, як, наприклад, дерева та чагарники, за допомогою баблера поливаються і зверху, і під корінь.

  З кожним роком у нашій країні системи автополиву стають все популярнішими. Їх використовують не тільки на приватній території для зрошення, а й в установах державного та муніципального типу, коли поряд є ділянка з газоном.

  Також складно без цього обійтися в садах та городах, де масово вирощуються фрукти та овочі. Використовувати автоматичні системи зрошення можна для великої економії, адже набагато простіше і дешевше один раз встановити подібну конструкцію, ніж наймати персонал для поливу та догляду за газоном постійно. До того ж за вас працюватиме система, і в результаті ви отримаєте краще і більше продукції.

  Правильний автоматичний полив газону та ваших рослин – це ціла наука. Більшість людей полегшують собі життя і насолоджуються красою і свіжістю своєї рослинності завдяки автоматичним зрошувальним системам і залишаються задоволеними, оскільки економлять свій час і гроші.

 • Чому варто купити автоматичний полив газону від ГРІНВЕЛЛ?

  Для правильної організації поливних систем потрібно враховувати всі ці фактори та професійно підходити до процесу.

  Саме тому компанія ГРІНВЕЛЛ пропонує вам свої послуги зі створення проєкту та його реалізації. Коли ви замовите у нас монтаж системи автоматичного поливу газону, квітів, рослин, саду чи городу, ви також отримаєте сервісне обслуговування систем, доки діє гарантія. Рекомендуємо зайти в галерею наших реалізованих об'єктів.