//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Системи очищення води

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

Illustration

Компанія ТОВ «ГРІНВЕЛЛ» виконує монтаж систем очищення води. Працюємо з якісним обладнанням надійних виробників, надаємо гарантію на роботу.
Навіщо потрібна установка системи водоочищення?
Централізоване водопостачання, яке присутнє у квартирах та приватних будинках, зазвичай не забезпечує споживачів водою високої якості. Мешканці приватного сектору та дач користуються свердловинами, щоб мати питну воду, проте і в цьому випадку вона може бути далеко не ідеальною. Через це без монтажу системи очищення води не обійтися. 

Що робить рідину непридатною до вживання без попередньої обробки:
● наявність шкідливих домішок у джерелі, що потрапляють туди з ґрунтів (наприклад, добрива, промислові відходи тощо);● хлор, який використовується для знезараження води у централізованих системах;● іржа, мул, які з’являються через зношеність труб;● аміак, залізо, сірководень, які псують смак та аромат, а також шкодять здоров’ю, побутовій техніці (найрозповсюдженіша проблема – накип).
З усім цим можна впоратися, якщо замовити установку системи водоочищення у ТОВ "ГРІНВЕЛЛ". Ми монтуємо якісне фільтрувальне обладнання європейської якості, яке забезпечує водопідготовку для будь-яких потреб – технічних чи для приготування їжі та пиття.


ФІЛЬТРАЦІЙНІ СИСТЕМИ

Illustration

Фільтраційні системи

Фільтраційна система для води забезпечує її очищення для господарсько-побутових завдань. Фільтри даної групи відрізняє висока продуктивність і економічність. Системи фільтрації являють собою установку, що складається з балона з фільтруючим матеріалом і керуючого клапана. До складу деяких систем також входить сольовий бак, необхідний для регенерації.

Illustration

Усі фільтри для дому

Однією з проблем, що виникають при переїзді з квартири в приватний будинок є стан води, яка зазвичай надходить зі свердловини. Для неї характерні такі проблеми:● висока каламутність через підвищений вміст нерозчинних частинок — піску та глини, крім поганої візуальної картини сприяють прискореному зношуванню кульових кранів і змішувачів, утворенню подряпин на акрилових поверхнях тощо;● жовтий колір води й рудий або червоно-рудий наліт на поверхні сантехніки та кахлю, металічний присмак через підвищений вміст заліза та/або марганцю;● білий наліт на сантехніці й на нагрівальних елементах внаслідок високого вмісту солей тимчасової твердості (переважно карбонатів кальцію і магнію);

Illustration

Магістральні фільтри для води

Пристрій встановлюють на вході водопроводу в будівлю чи безпосередньо в місці використання. Зазвичай магістральний фільтр для води виконує функцію першого ступеня очищення як в побутових, так і в промислових системах. На даному етапі видаляються механічні домішки: мул, іржа, пісок та ін. Такі моделі відрізняються простотою конструкції та високою продуктивністю. У системах водопідготовки зазвичай використовують картриджний або промивний магістральний фільтр. Вони компактні та прості в монтажі та сервісі.

Illustration

Фільтри від накипу

Фільтр від накипу дозволить вирішити одну з головних проблем якості води в будинку - утворення твердих відкладень на нагрівальних елементах побутових приладів. Установка спеціального фільтра забезпечить захист сантехніки і побутових приладів від утворення накипу, тим самим зберігаючи їх ефективність протягом всього терміну служби.

Illustration

УФ-знезаражувачі

Вода подається в корпус ультрафіолетового знезаражувача, де власне і відбувається знезараження мікроорганізмів. Вхідний потік води омиває кварцевий чохол і отримує необхідну дозу ультрафіолетового опромінення.

Illustration

Картриджі, фільтрувальні матеріали й аксесуари

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Установка водоочистки: з чого складається система?
Установка фільтрів для очищення води дозволяє отримувати якісну та безпечну рідину, яка не потребує обробки перед вживанням та використанням у технічних цілях. Монтаж систем очищення води передбачає наявність наступних складових:

Фільтр первинного очищення, або механічний. Потрібен, щоб видаляти тверді та порівняно великі частки, тобто іржу, мул, пісок та інші включення. Картриджі для фільтра механічного типу потрібно міняти при забрудненні, це у середньому раз на півроку, проте все залежить від первинних показників води.

Фільтр пом’якшення. Установка системи очищення води обов’язково передбачає цей компонент, адже він знижує кількість заліза, амонієвих частинок, солей. Термін використання сягає 10 років. Періодично фільтр необхідно промивати сіллю, яка продається у спресованому вигляді.

Вугільний фільтр. Обов’язковий елемент під час установки фільтрів для очищення води. Це бітумінозне гранульоване активоване вугілля або звичайний вугільний картридж. Компонент видаляє залишки заліза, сірководневу кислоту, чим покращує смакові якості води.

Ультрафіолетова лампа. Не завжди монтується під час установки системи очищення води, проте дуже корисна. Вона виконує функцію знезараження, тобто позбавляє рідину мікробів, бактерій, різних збудників захворювань.

Зворотний осмос. Його функція – доочистка, після чого вода стає повністю придатною до пиття. Основний компонент – мембрана, яка пропускає лише молекули води, а інші частки затримує. Установка зворотного осмосу відбувається під раковиною, обладнання компактне та непомітне.

Етапи роботи

1. Аналіз води


2. Підбір системи, розробка кошториса


3. Монтажні роботи системи водоочищення


  • ЯКИЙ ФІЛЬТР ДЛЯ ПИТНОЇ ВОДИ КРАЩИЙ?

    Обираючи фільтр для питної води, потрібно в першу чергу розраховувати на якість води, що подається, можливість монтажу у ваших умовах та інші питання. Найпростіший базовий фільтр для води - це глечик. Він не потребує підключення до трубопроводу, недорогий та забезпечить базове очищення води. Наступний варіант - це проточні фільтри, вони являють собою від однієї до трьох послідовно з'єднаних колб, котрі містять картриджі з різними фільтраційними матеріалами. Найефективнішим буде зворотний осмос, бо не залежно від складу вашої води, зможе затримувати 99% домішок та забезпечити вас гарантовано чистою водою.

  • ЯКИЙ ПОБУТОВИЙ ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ КРАЩИЙ?

    Обрати єдиний фільтр і назвати його "найкращим" неможливо, оскільки кожна вода має свій спектр проблем, а різні фільтри спрямовані на їх рішення. З цієї причини, щоб підібрати підходящу вам систему водоочищення, доведеться звернутися до фахівця, який зможе підібрати обладнання, відповідне завданням, проблемам вашої води та звичайно-ж вашим фінансовим можливостям. Єдине, на що можна орієнтуватися на початковому етапі, - це виробник і наявність сертифікатів якості.

  • ЯКІ ЦІНИ НА ПОБУТОВУ ВОДУ?

    Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Зробимо замовлення?

Пропонуємо наші послуги за найкращими умовами!

Basic

Безкоштовно

Виїзд на об'єкт

Система водоочищення

від 2 000 грн

* Для підбору систем водоочищення за основу береться аналіз води

+ ОСТАННІ ПРОЕКТИ

Наші Деякі Проекти

Перегляньте наші останні проекти, щоб побачити наш досвід.

Illustration

#БУРІННЯ

Буріння та облаштування свердловини в с. Креничі

Липень, 2021

Більше про проекти +

Illustration

#ІНЖИНІРИНГ

Інжиніринг систем опалення в приватному будинку в с.Білогородка

Жовтень, 2021

Більше про проекти +

Illustration

#ІНЖИНІРИНГ

Інжиніринг на комерційному об'єкті

Вересень, 2020

Більше про проекти +

Illustration

#БУРІННЯ

Буріння та облаштування 4х свердловин на комерційному об'єкті в м. Київ

Липень, 2022

Більше про проекти +

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час