//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Автономна каналізація

Автономна Каналізація для приватних будинків і дач без постійного відкачування.

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

Heading photo

Класичний септик

Септик із бетонних кілець – ідеальне рішення для утилізації відходів із автономної каналізації. Вважається найбільш ефективним варіантом у порівнянні з пластиковими аналогами, дренажним колодязем, що фільтрує, вигрібною ямою. І насамперед тому, що в бетонному септику відходи розкладаються набагато активніше. Наявність у конструкції 2-3 камер відстоювання ще більше підвищує ефективність очищення каналізаційних стоків. Деталі.

Heading photo

Біосептик

Стічні води з будинку (з кухні, сан.узлів, з пральної, посудомийної машини) надходять самопливом в Біосептик. У ньому відбувається механічне очищення та освітлення стоків (утримання твердих речовин і жирів) і біологічна очистка (руйнування органічних сполук, що містяться у воді). Очищена вода самопливом виходить із системи до дренажу. Вода, що пройшла очищення в Біосептику, – безбарвна, не містить неприємний запах, нешкідлива для навколишнього середовища. Деталі.

Автономна каналізація

Автономна Каналізація призначена для очистки побутових стічних вод.

Illustration
Illustration

Наші пропозиції та робота - надійне рішення для тих, хто має приватний будинок або дачу і не має центральної каналізації.
Які типи автономної каналізації є:
● Каналізація з бетонних кілець (класичний септик)● Біосептик

Найбільшим типов септиком користуються колекторні конструкції з пластикових труб та бетонних кілець, які відрізняються:

● Доступною вартістю;
● Трудомісткою, але швидкою збиранням;
● Безшумною експлуатацією;
● Ефективною утилізацією стоків;
● Конструкційна довговічність.

Реалізацію ваших ідей компанія ТОВ «ГРІВНЕЛЛ» запускає після визначення розмірів, обстеження та аналізу кліматичних, рельєфних та ґрунтових особливостей ділянки. Ми створюємо проект з урахуванням отриманих показників, разом з вами закуповуємо обладнання та поетапно проводимо:

● Підготовку котловану та траншей;
● Встановлення накопичувальної ємності з ретельною герметизацією зазорів між кільцями;
● Укладання труб під розрахованим кутом нахилу;
● Підключення до комунікацій, що розташовані всередині будівлі;
● Тестування системи з метою виявлення та усунення можливих дефектів.
● Після перевірки працездатності готова до експлуатації система автономної каналізації здається замовнику разом із гарантійними документами.

Каналізація з бетонних кілець

Класичний септик

Illustration

Довговічність, безперебійне функціонування та ефективну утилізацію рідких стоків забезпечує продуманий та грамотний монтаж каналізації з бетонних кілець. Вибираючи ТОВ «ГРІНВЕЛЛ» ви отримуєте незаперечні переваги:
● Максимум 3 дні на встановлення та запуск колектора із сертифікованих матеріалів.● Ефективне видалення рідких відходів не більше 2 годин.● Термін використання щонайменше 50 років.
Автономна каналізація під ключ, монтується нашими техніками з дотриманням чинних правил та нормативів. Це дозволяє уникнути забруднень екосередовища та стічних вод через розриви труб, спровокованих температурними перепадами. Каналізація, ціна якої враховує наявність поверхневих вод, властивості ґрунту, глибину установки та об'єм накопичувача, довгий час радуватиме вас безшумним та ефективним видаленням побутових стоків.

Принцип роботи класичного септика
Бетонна конструкція має одне призначення – виконувати очищення стічних вод на дачі або у приватному будинку з постійним проживанням. Споруда складається з 3-х резервуарів, які опускають у раніше викопаний котлован:

●  Перша посудина - колодязь з дном з бетону, до якого підведено трубу для зливу. У цьому елементі розпадаються тверді частинки, осад накопичується на дні. Частково очищена рідина надходить у наступну ємність трубою.
●  Другий резервуар - ідентичний 1-му, але має менший розмір. У ньому здійснюється фільтрація рідини, що надходить керамзитом і гравієм. Очищена вода надходить в останню ємність.
●  Третя судина – у ньому відбувається природне осушення. Якщо воно неможливе – застосовується насос для відкачування каналізації або спецтехніка.

Вартість облаштування класичної каналізації

* Вартість послуг може змінитися від гідрогеологічних, технічних умов, відстані об'єкта, валютних коливаннях, податкових операцій, оплати праці.

 Септик 1,0  


від 25 000 грн

Продуктивність

6 м3

● 4 кільця ж/б 1.0 м;● 2 плити ж/б 1.0 м;● Кільце ж/б 0.8 м (горловина);● Пластиковий люк;● Труба для переливу;● Цементування стиків між кільцами;● Доставка;● Земельні та монтажні работы;

Септик 1,5  


від 27 000 грн

Продуктивність

8 м3

● 4 кільця ж/б 1.5 м;● 2 плити ж/б 1.5 м;● Кільце ж/б 0.8 м (горловина);● Пластиковий люк;● Труба для переливу;● Цементування стиків між кільцами;● Доставка;● Земельні та монтажні работи;

Септик 2,0 


від 31 000 грн

Продуктивність

12 м3

● 4 кільця ж/б 2.0 м;● 2 плити ж/б 2.0 м;● Кільце ж/б 0.8 м (горловина);● Пластиковый люк;● Труба для переливу;● Цементування стиків між кільцами;● Доставка;● Земельні и монтажні работи;

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

Біосептик 

Як працює біосептик ?
Стічні води з будинку (з кухні, сан.узлів, з пральної, посудомийної машини) надходять самопливом в Біосептик. У ньому відбувається механічне очищення та освітлення стоків (утримання твердих речовин і жирів) і біологічна очистка (руйнування органічних сполук, що містяться у воді).
Очищена вода самопливом виходить із системи до дренажу.
Вода, що пройшла очищення в Біосептику, – безбарвна, не містить неприємний запах, нешкідлива для навколишнього середовища.

Illustration

Завдяки біологічному очищенню в Біосептик не потрібно додавати бактерії або біопорошки. Комплекс мікроорганізмів утворюється самостійно (природним шляхом) протягом 14-ти днів з початку користування системою. Дренаж для відведення очищеної води займає зовсім небагато місця. Наприклад, для сім'ї з 4 чол. площа дренажу становить лише 2х3 м* (*за умови, що тип г'рунту пісок). Вилучення мулу відбувається 1 раз на 1,5-2 роки в залежності від сезонності експлуатації Біосептика.

+ КОНСТРУКЦІЯ

Конструкція біосептика

Наші біосептикі мають всі необхідні дозвільні документи, передбачені законодавством. За запитом надаємо повний пакет документів.

ФІЛЬТРУЮЧЕ БІОЗАВАНТАЖЕННЯ

на поверхні біозавантаження (протягом 14 днів) утворюється біоплівка – комплекс мікроорганізмів, які руйнуютьорганічні забруднення стічних вод

РОЗПИЛЮВАЧ

багаторазово зрошує фільтруючебіозавантаження освітленою стічною водою, яка пройшла механічне очищення у відстійнику

Монтажная область 52

ЦИРКУЛЯЦІЙНИЙ НАСОС DAB Italy

забирає освітлену воду з секціївідстійника та багаторазоворозбризкує її над фільтруючимбіозавантаженням

ОЧИЩЕНА ВОДА (96-98%)

самопливом виходить з BioSeptik і
потрапляє до дренажу.
Вода, що пройшла очищення в
BioSeptik, безбарвна, не містить
неприємний запах, нешкідлива для
навколишнього середови

ТРИСЕКЦІЙНИЙ ВІДСТІЙНИК

У 1-й секції відбувається механичне очищення.
У 2-й секції – вистоювання та освітлення стоків.
В 3-й секції знаходиться масимально освітлена вода.

КОРПУС З ПОЛІПРОПІЛЕНУ

стійкий до агресивних середовищ. Має укріплену «монтажну спідницю». Витримує тиск ґрунту та ґрунтових вод, зміну температури

Переваги Біосептика

Illustration
 • Не містить витратних елементів

  Біосептик не містить ніяких витратних елементів (фільтрів, бактерій та ін.). Термін служби - 50 років

 • Не потребує частої відкачки

  Просте обслуговування. Вилучення мулу відбувається 1 раз на 1,5-2 роки в залежності від сезонності експлуатації Біосептика

 • Не потребує додавання бактерій

  На поверхні біозагрузки протягом 14 днів утворюється самостійно (природним шляхом) комплекс мікроорганізмів, які руйнують органічні сполуки, що містяться в стічних водах

 • Міцний та надійний корпус

  Корпус Біосептика виготовляється з поліпропілену високої міцності. Товщина стінок від 6 мм. Надійний корпус дозволяє використовувати Біосептик у будь-яких геологічних умовах

 • Працює без електрики до
  2-х тижнів

  Під час вимкнення електрики Біосептик продовжує працювати як обладнання механічної очистки

 • Гарантія 10 років

  Гарантія на Біосептик складає 10 років від виробника з моменту придбання обладання

Монтаж біосептика

Illustration

1. Готуємо котлован

Illustration

2. Спускаємо Біосептик в котлован

Illustration

3. Заповнюємо водою

Illustration

4. Приєднуємо каналізаційну трубу

Illustration

5. Приєднуємо трубу до дренажу

Illustration

6. Накриваємо дренаж геотекстилем

Illustration

7. Засипаємо біосептик та дренаж

Illustration

8. Робота виконана

Вартість облаштування Біосептика

* Вартість послуг може змінитися від гідрогеологічних, технічних умов, відстані об'єкта, валютних коливаннях, податкових операцій, оплати праці.

ДЛЯ БУДИНКІВ І ДАЧ
до 3 чоловік


від 80 000 грн

Продуктивність 0,6 м3/доб

Біосептик BS3

● продуктивність: 0,6 м3/доб.;● кількість мешканців: 1-3 чол.;● ступінь очищення: до 98%;● працює без компресору;● може працювати без електрики;● не потребує додавання бактерій;● міцний, надійний корпус;● відсутність неприємного запаху;● гарантія - 10 років.

ДЛЯ КОТЕДЖУ
до 5 чоловік


від 111 000 грн

Продуктивність 1,0 м3/доб

Біосептики BS5

● продуктивність: 1,0 м3/доб.;● кількість мешканців: 1-5 чол.;● ступінь очищення: до 98%;● працює без компресору;● може працювати без електрики;● не потребує додавання бактерій;● міцний, надійний корпус;● відсутність неприємного запаху;● гарантія - 10 років.

ДЛЯ КОТЕДЖУ
До 10 чоловік


від 125 000 грн

Продуктивність 2,0 м3/доб

Біосептики BS10

● продуктивність: 2,0 м3/доб.;● кількість мешканців: 1-10 чол.;● ступінь очищення: до 98%;● працює без компресору;● може працювати без електрики;● не потребує додавання бактерій;● міцний, надійний корпус;● відсутність неприємного запаху;● гарантія - 10 років.

Біосептик BS3, BS5 - надійне рішення для тих, хто мешкає в приватному будинку або має дачу. Обладнання можна використовувати сезонно. Характеризується стійкістю до коливань скидів. Монтаж займає 1-2 дні та не потребує використання важкої будівельної техніки. Особливість Біосептиків полягає в простоті експлуатації та обслуговування.Біосептики BS10 - вдалий вибір для тих, хто хоче мати запас продуктивності. Ідеальне рішення для таунхаусу, садиби, невеличкого готелю, бази відпочинку. Обладнання стійке до залпових коливань скидів. Може використовуватися сезонно. Якісне та надійне обладнання. Гармонійно виглядає в будь-якому ландшафті.

+ ЗВ'ЯЖИТЬСЯ З НАМИ

Зв'язатись

Будь-ласка, заповніть форму, якщо у Вас є проект, питання до нашої команди експертів, запит ціни або будь-які інші запитання.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час.

Can't send form.

Please try again later.