Дякую!
Ви направили запит на наші останні новини та спеціальні пропозиції.
//GREENWELL
Національний оператор з промислового інжинірингу та будівництва
Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час
Монтаж системи вентиляції та кондиціювання – це комплекс робіт спрямований на будівництво мережі повітроводів, встановлення повітророзподільних та інших монтажних елементів, підключення мережі до повітрообробного обладнання згідно з розробленим проектом.
Важливо розуміти, що монтажні роботи проводяться відповідно до розробленого проекту системи. Досвідчені монтажники повинні не лише вміти читати проектну документацію, а й ухвалювати правильні рішення у процесі монтажу.
Команда монтажників, що працює на об'єкті, як правило, складається з головного інженера ТОВ «ГРІНВЕЛЛ» та групи монтажних спеціалістів.
Планування та виконання монтажних робіт
Усі роботи планує головний інженер. Його завдання визначити потрібну кількість монтажників та спрогнозувати терміни проведення робіт.
1. Проект вентиляції та кондиціювання передбачає:
Монтаж вентиляції та кондиціювання проводиться виключно за заздалегідь розробленим проектом!
● Схему та тип кріплень;● Спосіб встановлення обладнання (горизонтальний, вертикальний, підвісний, підлоговий);● Зони обслуговування. Передбачити доступ до сервісного обслуговування обладнання;● Схема повітроводів, повітророзподільних пристроїв та інших монтажних елементів;● Підведення електрика (для двигунів, нагрівачів/охолоджувачів, автоматика);● Відведення дренажу охолоджувача;● Відведення дренажу рекуператора;● Фреонові магістралі (для фреонового охолоджувача).● Процес монтажу системи вентиляції та кондиціювання
У частих випадках обладнання доставляється Клієнту на замовлення. На це потрібен певний час (2-4 тижні на українське виробництво та 4-8 тижнів на імпортне). Менеджер організовує замовлення, виробництво та постачання обладнання на об'єкт.
Головний інженер і замірник розраховують необхідну кількість повітроводів, грат, дифузорів, фасонних виробів та роблять замовлення на виробництві.
2. Мережа повітроводів
Поки основне обладнання виробляється і доставляється на об'єкт, монтажники будують мережу повітроводів, розподільних пристроїв (решіток, дифузорів, анемостатів) та інших монтажних елементів.
Якщо обладнання є в наявності, то зручніше спочатку встановити обладнання в заздалегідь спланованому проектувальником місці і вже від установки вести мережу повітроводів.
3. Обв'язування
Мережа повітроводів у більшості випадків заводиться в технічне приміщення або до місця встановлення обладнання. І тільки після постачання агрегату та його установки на заплановане місце, монтажник робить необхідні виміри на обв'язку. Встановлене обладнання обв'язують та підключають до мережі змонтованих повітроводів.
Якщо повітропроводи фарбувалися, монтажники підфарбовують місця з'єднань та кріпильних матеріалів після збирання.
4. Пуско-налагоджувальні роботи
Після того, як монтажники виконали свою роботу, до справи підключаються фахівці з пусконалагоджувальних робіт. Їхнє основне завдання налаштувати, запустити та налагодити систему вентиляції так, щоб вона точно відповідала заданим проектним параметрам.
КВП - інженер з контрольно вимірювальних приладів і автоматизації підключає систему до автоматики, розставляє по мережі необхідні датчики, захисні термостати, приводу заслінок, при водяному нагрівачі підключає змішувальний вузол або триходовий кран і т.д.
Далі, у сервісному меню автоматики налаштовує всі необхідні режими роботи (зима/літо), температурні параметри тощо. Тестує всю систему, опрацьовує усі можливі аварії.
Фахівці з пусконалагоджувальних робіт налаштовують натиски на всіх ділянках мережі так, щоб вони повністю відповідали проектним даним.
Після проведених пусконалагоджувальних робіт система проходить тестування (робота на проектних параметрах). Період тестування зазвичай узгоджується із замовником, але, як правило, не перевищує 72 години.
5. Передача технічної документації
Після закінчення монтажних та пусконалагоджувальних робіт системи вентиляції та кондиціювання, замовнику передаються такі документи:
● Паспорти обладнання (інструкції з експлуатації, технічна документація);
● Паспорт вентиляційної системи (складається компанією, яка проводила монтаж та пусконалагоджувальні роботи);
● Акт випробування обладнання;
● Акт випробування системи на герметичність (якщо в системі використовуються водяні нагрівання, охолодження або фреонове охолодження);
● Акт введення в експлуатацію;
● Акт виконаних робіт;
● Гарантія обладнання;
● Копії сертифікатів відповідності та ліцензій.
6. Сервіс
ВАЖЛИВО розуміти, що для довгострокової та коректної роботи системи потрібне своєчасне сервісне обслуговування. При підписанні договору на планове сервісне обслуговування наша компанія дає додаткову розширену гарантію на всю систему.
ТОВ «ГРІНВЕЛЛ» володіє всіма необхідними ліцензіями та фахівцями, що дають право професійно проводити монтажні та пусконалагоджувальні роботи.
ЧОМУ САМЕ МИ
01
Чисті та якісні роботи під ключ
02
Багаторічний досвід роботи з кліматичним обладнанням будь-якої складності
03
Офіційні дистриб'ютори сертифікованого обладнання
04
Професійна допомога у підборі та установці обладнання
05
Укомплектований штат кваліфікованих працівників
06
Власний сервісний центр
07
На всі монтажні роботи надається гарантія 2 роки
МИ СПЕЦІАЛІСТИ В :
Грандіозні проекти будівель та проблеми пов'язані з системами кондиціювання або вентиляції можуть відсунути привабливість об'єкта від клієнта на задній план. Досвід вирішення таких завдань є, та відпрацьовано чіткий ряд параметрів, якими виключаються подібні ситуації.
КЛІНІКИ ТА ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ
Кондиціювання та вентиляція клінік дозволяє клієнтам отримувати більше комфорту та підтримувати встановлені санітарні норми. Адже запах ліків, дискомфортна температура, це не те, що очікує відчути клієнт сучасного суспільства!
Приміщення для кальянної вимагає дуже великої кількості повітря, а обробка повітря несе фінансові витрати. Ми допомагаємо оптимально спроектувати ефективне обладнання з рекуперацією тепла, що дозволяє швидше досягти окупності обладнання при цьому мінімізувати витрати.
Вентиляція – це не розкіш, а норма життя! Головні параметри затишку - це свіже повітря та мікроклімат, які можуть створити правильно спроектовані системи, а енергоефективність підібраної системи дозволить і надалі скоротити експлуатаційні витрати.
Навіщо вентиляція в офісі - питати не потрібно, вона повинна забезпечити необхідний мікроклімат та комфортні умови для тривалої роботи людей в офісі. У будь-якої компанії, що поважає себе здоров'я співробітників - поняття стратегічне
Більшість підприємств промисловості мають особливі умови роботи, вентиляція на них просто необхідна. Тут важливо постійне очищення повітря та підтримання мікроклімату відповідно до санітарно-гігієнічних норм.
Лабораторії не можуть існувати без хімічних реагентів та виділень внаслідок хімічних процесів. Щоб знизити концентрацію шкідливих речовин необхідно забезпечити якісну витяжку та компенсувати приплив свіжого повітря.
У процесі життєдіяльності тварин виділяється велика кількість вологи, вуглекислого газу, азоту, сірководню, аміаку, альдегіду, пуху, шерсті. Цей перелік можна ще довго доповнювати, до того ж він дуже небезпечний, тому організація вентиляції необхідна як для обслуговуючого персоналу, так і для самих тварин!
Свіже повітря, аромати страв та напоїв – це те, що відрізняє гарний сучасний заклад від пропахлих часом забігайлівок з відсутнім повітрообміном, а правильно підібране та налаштоване обладнання дозволить уникнути ситуацій із пропахлим одягом гостей, який викликає негатив останніх!