//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Буріння під теплові насоси

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

Принцип роботи системи геотермального опалення

Автономні системи опалення вже стали стандартом сучасного будівництва. Прагнення до мінімізації експлуатаційних витрат служить стимулом для розвитку енергозберігаючих технологій. В області опалювальних систем це означає розвиток технології геотермального опалення, тобто використання природного тепла землі і води замість тепла згоряння палива для обігріву приміщень. Ми виконуємо буріння під теплові насоси, виробляємо монтаж, пуско-наладку і обслуговування систем опалення. 

Illustration

Геотермальна система дуже схожа на систему кондиціонера або холодильника, тепло відбирається не у повітря, а у глибинних шарів грунту. Температура землі нижче рівня промерзання постійна і лежить в межах 5-7 ° С. За допомогою описаного нижче пристрою, тепло землі використовується для обігріву будинку. Цю систему можна умовно розділити на три основні блоки.

  • 1.Зовнішній контур

    Зовнішній контур взаємодіє з джерелом тепла – землею або підземними водами, що нагріває теплоносій (воду або антифриз). Саме для облаштування цього контуру і виконується буріння свердловин під тепловий насос.

  • 2.Внутрішній контур 

    Внутрішній контур системи опалення складається з трубопроводу, радіаторів, системи теплої підлоги та ін.

  • 3.Тепловий насос

    Тепловий насос для опалення будинку – система, в якій відбувається передача тепла від теплоносія зовнішнього контуру теплоносія внутрішнього контура і воді в системі ГВП.«Перекачування» тепла тепловим насосом проводиться за допомогою хладогена, який нагрівається від теплоносія зовнішнього контуру, стискається компресором, шляхом чого його температура зростає, і подається на теплообмінник, для нагрівання води ГВП та системи опалення будинку. Головна перевага такої системи – низьке енергоспоживання і високий ККД. Витративши 1 кВт електроенергії на забезпечення функціонування системи, можна отримати 4-6 кВт теплової енергії. Інший плюс – збереження природних ресурсів: газу, вугілля і т.п.

+ КОНСТРУКЦІЯ

Як влаштована свердловина для теплового насосу

Свердловина або система свердловин теплового насоса – важлива частина системи опалення. Процес її буріння такої ж, як і свердловин на воду. Після завершення буріння в неї опускається замкнута система сталевих або пластикових труб, по яких буде циркулювати теплоносій. Після цього свердловина тампонується – заливається розчином бентоніта або іншим подібним речовиною, для того, щоб запобігти механічні дії на труби в результаті руху грунту. Головна умова – щоб матеріал тампонування не перешкоджав процесу теплообміну між землею і теплоносієм.

Illustration

Глибина свердловин для теплових насосів залежить від ряду факторів, серед іншого - від рівня залягання грунтових вод, площі будинку, який необхідно опалювати і розмірів території, на якій влаштовуються свердловини. 
Розрахунок і проєктування системи, а також буріння свердловин слід довіряти тільки висококваліфікованим фахівцям, які, як правило, працюють в компаніях, що заслужили гарну репутацію, а не в фірмах-одноденках. Пам’ятайте, що ціна свердловини під тепловий насос, а також і всієї системи опалення достатньо висока, а її термін служби безпосередньо залежить від якості виконаних робіт. 
У нашій компанії працюють досвідчені інженери та робітники, які використовують сучасну техніку і матеріали. Все це дозволяє нам бурити свердловини під теплові насоси, які прослужать своїм власникам 50-70 років. 

Чому обирають нас:

Ви все ще вагаєтеся, чи варто співпрацювати з нами? Перегляньте причини, чому варто обрати саме нас серед інших компаній!

Подзвоніть нашому менеджеру та отримайте відповідь на Ваші питання:

Захист

Ми працюємо офіційно, укладаючи письмовий договір, що захищає вас від шахрайства та недобросовісного виконання зобов’язань.

Турбота

Наші фахівці бурять свердловину і монтують тепловий насос під ключ, так що вам не доведеться турбуватися про пошук кількох підрядників.

Гарантія

Ми гарантуємо високу якість робіт у договірні терміни.

Вартість

Наші розцінки відповідають реальним витратам праці і строго регламентовані кошторисом.

Зробимо замовлення?

Пропонуємо наші послуги за найкращими умовами!

Basic

Безкоштовно

Виїзд спеціаліста на об'єкт

Розрахунок кошториса

Буріння під теплові насоси

від 100 грн/м

у вартість входить:

● Доставка техніки;● Амортизація обладнання;● Робота;● Паливо

Додатково 

Додатково до послуги буріння пропонуємо розглянути наступні опції

Illustration

Облаштування свердловин

Підбір та монтаж необхідного обладнання, виконання пусконалагодження та інших робіт для повноцінного функціонування скважини.

Illustration

Аналіз води

Ми пропонуємо послугу аналізу води на 12 та 25 ключових показників для обрання оптимальної системи фільтрації.

Illustration

Сервіс свердловин

Ми пропонуємо щорічний сервіс на 10 років. Кожен рік сервісу - це +1 рік до гарантії на свердловину.

+ ОСТАННІ ПРОЕКТИ

Наші Деякі Проекти

Перегляньте наші останні проекти, щоб побачити наш досвід.

Illustration

#БУРІННЯ

Буріння та облаштування свердловини в с. Креничі

Липень, 2021

Більше про проекти +

Illustration

#ІНЖИНІРИНГ

Інжиніринг систем опалення в приватному будинку в с.Білогородка

Жовтень, 2021

Більше про проекти +

Illustration

#ІНЖИНІРИНГ

Інжиніринг на комерційному об'єкті

Вересень, 2020

Більше про проекти +

Illustration

#БУРІННЯ

Буріння та облаштування 4х свердловин на комерційному об'єкті в м. Київ

Липень, 2022

Більше про проекти +

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час