//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Буріння на водопоніження та зазімлення

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

Коли потрібне водопониження водознижуючими свердловинами

Перед початком будівництва будинків, підприємств та промислових об'єктів необхідно перш за все проаналізувати наявність ґрунтових вод. Якщо нижча частина котловану буде стикатись - водоносним горизонтом є велика ймовірніть того, що будівельний майданчик буде постійно підтомлений, що обов'язково вплине на якість будівництва. Для того, щоб позбавитись зайвої води на будівельному майданчику, треба проводити роботи по водопониженню.
Зпершу нашими фахівцями проводиться попереднє вивчення місцевості та оцінки ситуації, аналізується стан та види ґрунтів, наповненість їх водою. 

Illustration

Як виглядають та працюють системи водозниження

На основі попередніх даних вирішують, які саме системи потрібні та у якій кількості. Наступний етап – проектування. У технічній документації фіксується усе: ● схематичне розташування свердловин, ● зонування водозниження, ● яким спосібом планується виконання робіт, ● яка потрібна техніка та обладнання, ● яка кількість та моделі насосів, ● кількість та якість труб , ● а також формується вартість буріння.
Водознижувальні свердловини розміщують на деякій відстані або по периметру будівельного майданчика. У результаті має бути створена ділянка, де рівень ґрунтових вод нижчий за найнижчу точку проведення земляних робіт. Усередину готових свердловин монтують водопідйомні насоси, потужність яких розраховують заздалегідь. Саме вони виконують відкачування води до дренажних чи каналізаційних систем, завдяки чому відбувається зниження рівня.

Схематичне зображення системи водопоніження

Illustration

Іглофільтри встановлюються вертикально біля границь котловану на відстані 1,5 метра. Залежно від типу ґрунту, використовують різні варіанти занурення:
1. Механічний метод передбачає буріння окремих свердловин кожного голкофільтра. Підходить для глинистих та гравійних ґрунтів.
2. Гідравлічний метод полягає у подачі води, яка під тиском розмиває ґрунт. Застосовується на піщаних та дрібнозернистих ґрунтах.

Так влаштовується система водознижувальних свердловин, куди опускаються фільтри та насоси. Системи використовють протягом всього будівництва. При цьому фахівцям потрібно постійно аналізувати рівень ґрунтових вод, відстежувати чи води не підіймаються до відповідного рівня, аналіз ефективності водопониження. Якщо треба - робиться додаткове буріння чи проводиться заміна насосного обладнання.
Після закінчення робіт на ділянці, відповідні фахівці виконують тампонаж свердловин - так називається технічна ліквідація свердловин. Тампонаж виконується з використанням тих порід, що знаходяться на цих горизонтах, чи цементується, що наразі є найбільш поширеним способом тампонажу. Тампонаж - це обов'язковий етап на ділянках з великою площею будівництва щоб уникнути ситуацій з виникнення провалів грунта чи зсунення споруд. акий метод водозниження є цілком безпечним для довкілля. Рівень ґрунтових вод швидко повертається до попереднього стану, екосистема не страждає.

Деякі приклади водопоніження

Зробимо замовлення?

Пропонуємо наші послуги за найкращими умовами!

Basic

Безкоштовно

Розрахунок кошториса

Premium

від 2 500 грн/м

Буріння свердловин під водопоніження

+ ОСТАННІ ПРОЕКТИ

Наші Деякі Проекти

Перегляньте наші останні проекти, щоб побачити наш досвід.

Illustration

#БУРІННЯ

Буріння та облаштування свердловини в с. Креничі

Липень, 2021

Більше про проекти +

Illustration

#ІНЖИНІРИНГ

Інжиніринг систем опалення в приватному будинку в с.Білогородка

Жовтень, 2021

Більше про проекти +

Illustration

#ІНЖИНІРИНГ

Інжиніринг на комерційному об'єкті

Вересень, 2020

Більше про проекти +

Illustration

#БУРІННЯ

Буріння та облаштування 4х свердловин на комерційному об'єкті в м. Київ

Липень, 2022

Більше про проекти +

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час