//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Комбіноване опалення

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

Комбінована система опалення для приватного будинку реалізується за допомогою кількох видів обладнання. Такий підхід є найраціональнішим у разі, коли не вистачає основного джерела тепла для обігріву будинку.
Ціна монтажу системи опалення залежить від багатьох факторів:

  обране джерело тепла (електричний, газовий, твердопаливний котел або тепловий насос) та його виробник;
  необхідна площа покриття теплої підлоги чи наявність теплих стін;
  кількість опалювальних приладів, таких як: радіатори, фанкойли та внутрішньопідлогові конвектори
  площа опалення житла та ін.
Illustration

Виходячи з цього, точну вартість системи опалення визначити неможливо. Тому, фахівці ТОВ "ГРІНВЕЛЛ" зможуть зробити грамотний проєкт, підібрати всі опалювальні пристрої, відповідно, зробити комерційну пропозицію. Після цього монтажники зможуть якісно встановити систему опалення, дотримуючись проєкту.

УМОВИ ДЛЯ КОМБІНОВАНОГО ОПАЛЕННЯ

Illustration

Для створення якісної та ефективної комбінованої системи опалення приватного будинку необхідно дотримуватися деяких умов:

  конструкція будівлі за всіма параметрами має відповідати критеріям енергоефективного будинку (наявність якісних склопакетів, теплоізоляційних матеріалів для стін та покрівлі);
  монтаж системи вентиляції з рекуперацією тепла;
  система гідравліки під низькотемпературний режим, що супроводжується наявністю 100% поверхні теплої підлоги (водяна або електрична).

ВАРІАНТИ КОМБІНУВАННЯ ДЖЕРЕЛ ТЕПЛА

Illustration

Комбінована система опалення будинку – це комбінація двох та більше джерел тепла для обігріву будинку в зимовий період.

Для такої системи можуть використовуватися такі поєднання:

  Тепловий насос та газовий котел.
  Тепловий насос та електричний котел.
  Твердопаливний котел та електрокотел.
  Твердопаливний котел та газовий котел.

Кожен вид джерела тепла має свої переваги та недоліки. Розглянемо варіанти змішаної системи опалення та варіанти обладнання.

КОМБІНУВАННЯ ОПАЛЮВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ

Комбіноване опалення будинку передбачає використання різних теплорозподільників:

  конвекторів;
  радіаторів;
  теплої підлоги та теплих стін.
Illustration
Illustration

КОНВЕКТОРИ

Для комбінованого опалення застосовуються тільки внутрішньопідлогові конвектори.
Принцип роботи конвектора полягає у природній та примусовій конвекції. Це передбачає постійну циркуляцію теплих та холодних повітряних мас у приміщенні, оскільки тепле повітря охолоджується, стає важче та опускається вниз.
Підбір конвектора здійснюється залежно від теплотехнічного розрахунку. Так як неправильно вибраний розмір пристрою призведе до неякісного обігріву приміщення.
Важливою частиною при виборі конвектора є його спосіб встановлення. Установка агрегату відбувається лише під вікном, оскільки саме там проходить найбільша кількість холоду у зимовий період.

ТЕПЛА ПІДЛОГА ТА СТІНИ + ДОДАТКОВІ ДЖЕРЕЛА ТЕПЛА

Тепла підлога є основним елементом під час реалізації системи опалення. Так, як тепла підлога - це низькотемпературний елемент системи опалення, то для нього необхідно дотримуватись особливих вимог температури подачі теплоносія. Температура поверхні підлоги повинна бути в діапазоні +24-26°С, оскільки підвищення температури підлоги може призвести до зниження комфорту для людини.
При підвищенні температури підлоги можуть виникнути такі проблеми:
● висока температура поверхні підлоги, що створюватиме дискомфорт для стопи;● при постійних перепадах температури, підлога не зможе швидко охолонути, оскільки бетон має властивість повільно нагріватися і довго остигати.
Виходячи з цього, щоб запобігти появі цих проблем та створити оптимальний мікроклімат у будь-яку пору року, необхідно встановити додаткові джерела тепла, такі як:фанкойли - пристрої, які здатні забезпечити комфортне та рівномірне подання теплого або охолодженого повітря, незважаючи на пору року;
радіатори - використовуються тільки для опалення приміщень;
внутрішньопідлогові конвектори - пристрої, в основному, принцип роботи яких полягає у забезпеченні тепла, але при установці Kampmann HK – Ви зможете отримати та охолодження житла у літній період.

Для ефективної роботи системи опалення обов'язковою умовою є наявність насосних груп, які зможуть організувати подачу більш високої температури в конвектори та радіатори, а для теплої підлоги – нижче, щоб запобігти перегріву поверхні підлоги.

Теплі стіни також можуть використовуватись при реалізації системи опалення. При цьому слід зазначити, що монтаж теплих стін повинен здійснюватися в діапазоні 1,5 метрів від рівня підлоги. При установці системи, заборонено вішати будь-яке обладнання та ставити меблі, де прокладені трубопроводи для системи теплих стін.

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час