//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Електричні котельні

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

Електричний котел

Illustration

Електрокотел являє собою обладнання, яке здатне виконувати 2 функції:

  нагрівання повітря у приміщенні до оптимальних показників;
  нагрівання гарячої води у баку ГВП.

Перемикання даних функцій відбувається завдяки трьохходовому клапану - пристрій, призначення якого полягає у розподілі основного потоку на 2 вторинних.У бочці знаходиться змійовик, за допомогою якого відбувається нагрівання води. Таким чином, змійовик нагріває воду і відкриває трьохходовий клапан, щоб транспортувати гарячу воду та нагріти бак ГВП. У випадку, коли температура води в баку ГВП досягає потрібної позначки, трьохходовий клапан закривається і відбувається транспортування енергії на теплі підлоги та радіатори.

Важливою особливістю пристрою є наявність погодозалежної автоматики, яка дозволить дотримуватися комфортних параметрів мікроклімату, при цьому раціонально використовуючи енергоресурси. Принцип роботи полягає у вимірюванні температури вуличного повітря за допомогою датчика, а також передачі даних програмі. У свою чергу, автоматика підвищує або знижує прогрів води в електрокотлі.

Щоб досягти максимального рівня ефективності та комфорту необхідно передбачити реалізацію системи теплої підлоги. Як ми говорили раніше, тепла підлога - це низькотемпературний елемент системи опалення, тому важливо, щоб температура поверхні підлоги була 24-26°С (комфортна температура для стопи людини). Завдяки насосним групам, подача вищої температури теплоносія буде здійснюватися в радіатори, нижчою - до системи теплої підлоги.

Система опалення будинку, використовуючи електрокотел є раціональним рішенням у випадку, коли на ділянці немає підведення газу до будинку.

При цьому, опалення приватного будинку на базі електрокотла має недоліки:

  потужність введення електрики в будинок повинна відповідати енергії, згідно з теплорозрахунками. Тому, при виконанні теплотехнічного розрахунку необхідно звернути увагу на споживану електроенергію, щоб уникнути постійного вимкнення електроприладів;
  низький ККД (коефіцієнт корисної дії). При перетворенні 1 кВт електроенергії котел зможе віддати 0,9 кВт тепла;
  при вимкненні електрики система перестає працювати;
  нестабільна напруга мережі, що не дозволяє системі повноцінно генерувати потрібну кількість енергії для ефективної роботи системи опалення.

Електричні котли надійний і ефективний спосіб обігріву приміщення. Серед переваг можна виділити наступні: доступна ціна, недорогий монтаж і сервіс, підвищені рівні захисту і висока ступінь автоматизації устаткування. При цьому раціональним використанням пристрою можна вважати тільки при оформленні спеціальних тарифів на опалення.

ПРОЕКТУВАННЯ І ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Наші спеціалісти розроблять оптимальну схему інтеграції електричного котла до системи опалення. Вони проведуть необхідні розрахунки, підготують креслення та складуть схеми підключення у повній відповідності до чинних норм. Також ми допоможемо визначити оптимальну потужність котла з урахуванням площі та планування будинку (1 кВт на кожні 10 м2 + 15-20% резерву).

Наша компанія виконує монтаж електричних опалювальних котлів всіх типів:
● ТЕНового, електродного чи індукційного;● підлогового чи настінного розміщення;● одноконтурного (опалення) або двоконтурного (опалення та ГВП);● однофазного (220В) або трифазного (380В);● малої та великої потужності – від 8-30 кВт і більше.

Як проводиться поетапна установка електричного котла

Роботи виконуються на об'єкті замовника у погоджений день. При необхідності виконується оздоблення приміщення, в якому проводитиметься установка електрокотла, негорючими матеріалами. У разі монтажу моделі для підлоги завчасно облаштовується спеціальний фундамент-подіум. 
Далі виконується основний обсяг робіт:
● Встановлення котла. Обладнання навішується за допомогою кронштейнів на стіні, що несе. Підлогові моделі встановлюються на подіум та надійно фіксуються анкерами.
● Підключення до електроживлення. Виконується протяжка кабелю від щитка, монтаж ПЗВ та стабілізатора. Обов'язково проводиться підключення обладнання до контуру заземлення.
● Гідравлічне обв'язування. На цьому етапі установки електричний котел підключають до труб опалення, встановлюють розширювальний бак, фільтри та запірно-регулюючу арматуру.
● Налаштування автоматики. Виконується монтаж елементів безпеки, програмування автоматичних режимів та коригування робочих параметрів.
● Тестовий запуск. Система наповнюється теплоносієм. Після запуску майстер перевірять тиск, герметичність контуру та параметри роботи техніки у різних режимах.

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час