//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Проєктування систем опалення

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

КОЛИ ПОТРІБЕН ПРОЄКТ ОПАЛЕННЯ

Якщо ви хочете встановити довговічну, якісну, енергоефективну систему опалення, яка буде взаємодіяти з іншими інженерними системами та непомітною у дизайні, то проєктування систем опалення – це необхідність.

Замовивши цю послугу в ТОВ "ГРІНВЕЛЛ", ви отримаєте:

    Грамотний вибір типу системи опалення, з урахуванням побажань та бюджету клієнта, а також технічних характеристик житла.
    Підбір обладнання, згідно з результатами технічних розрахунків.
    Проєктування теплопостачання квартири або приватного будинку з найменшим шляхом опору системи, що дозволяє знизити витрати на монтажні роботи та матеріал для майбутньої системи.
    Інтегрування системи опалення у дизайн. Всі кроки узгоджуються з клієнтом або дизайнером.
    Проєкт системи опалення дасть зрозуміти вигляд майбутньої системи та який обсяг роботи належить виконати.

Про проєктування необхідно замислитись до початку ремонту або на етапі будівництва заміського будинку, оскільки реалізація опалювальної системи має на увазі велику кількість монтажних робіт.

Проєкт опалення має бути готовим до початку монтажу системи.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ВКЛЮЧЕНІ ДО ПРОЄКТУ

Illustration

1. ТЕПЛОТЕХНІЧНИЙ РОЗРАХУНОК
Теплотехнічний розрахунок дозволяє дізнатися коефіцієнт теплопровідності, який вказує, скільки тепла випускає будинок назовні. У цьому розрахунку враховуються технічні характеристики будівлі (матеріали з яких виготовлені: фундамент, покрівля, зовнішні стіни, склопакети та ін.).
Виходячи з отриманих даних, можна дізнатися про тепловтрати будинку і приступати до підбору обладнання та джерела тепла для системи опалення.

Illustration

2. КОМПЛЕКТ КРЕСЛЕНЬ
● План або плани з опаленням (наносяться всі прилади, прокладаються труби, наноситься тепла підлога тощо).● Аркуш із принциповою тепловою схемою топковою.● Лист з кресленнями топковою (план приміщення з розстановкою обладнання, розгортки стін з нанесенням обладнання, трубопроводів, запірної та регулюючої арматури).● Аксонометричні схеми опалення (не завжди).● Листи із завданням електрикам на підключення всього необхідного обладнання, із зазначенням: потужності, напруги, кількості ампер на автомат-запобіжник, кількості електрокабелів та їх перетину.● Завдання будівельникам на отвори у стінах та перекриттях на прохід труб опалення.● Завдання будівельникам на підведення каналізації та водопостачання.

Illustration

3. СПЕЦИФІКАЦІЯ ОБЛАДНАННЯ
На основі отриманих даних із розрахунків, створюється комерційна пропозиція. Це має на увазі, кошторис з приблизним розрахунком бюджету, який наприкінці може відрізнятися максимум на 15% у більшу чи меншу сторону. У документації буде представлена ​​повна інформація про обладнання та обв'язування системи опалення.

​ПРОЄКТУВАННЯ НЕОБХІДНІСТЬ

Проєктування опалення - це перший і один з найважливіших етапів створення якісної, довговічної, а головне безпечної інженерної системи для Вашого будинку. Створення проєктних креслень та розрахунків дозволить дізнатися не лише вартість майбутньої системи опалення, а й розташування всього обладнання та системи трубопроводів, а також підібрати джерело тепла.

Розробка системи опалення заміського будинку, котеджу або квартири, допоможе Вам уникнути помилок під час монтажу:

● псування дизайну;
● зниження ефективності опалювальної системи;
● зменшення терміну придатності устаткування;
● зниження безпеки та ін.

Проєкт опалення – це не тільки розрахунок для підбору обладнання, який відшкодовує тепловтрати будинку, але й аналіз умов, за яких працюватиме система.

ПРОЄКТУВАННЯ - ЦЕ

Award "Most Innovative Solutions for Companies"

1. ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Проєктування опалення дає можливість не тільки максимально візуалізувати систему, але й зробити точні розрахунки. Відповідно, підібрати обладнання необхідної потужності. Проєктна документація включає: креслення зі схемами, розрізами, точними розрахунками та вказівками розмірів, та розташування елементів опалювальної системи, та ін. Також, проєкт містить специфікацію - завдання для суміжних фахівців

Award "Best Service Provider"

2. УЗГОДЖЕННЯ З ДИЗАЙНОМ ІНТЕР'ЄРУ

Взаємодія з дизайнерами та архітекторами дозволяє реалізувати ефективну та естетично привабливу систему. Постійний зв'язок між фахівцями дозволить прискорити процес створення проєкту, при цьому клієнт отримує найкращий результат.

Award "Comfortable and Modern Office Design"

3 УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБОТ З ЗАМОВНИКОМ

Щоб реалізувати проєкт опалення на об'єкті, найчастіше працює відразу кілька спеціалістів або компаній, кожен має свою зону відповідальності. Результат виконаної роботи залежить від взаємодії всіх спеціалістів. Компанія ТОВ "ГРІНВЕЛЛ" надає завдання та специфікацію для суміжних спеціалістів. Це дозволяє уникнути помилок і застоїв під час роботи, і досягти найкращого результату.

Award "Comfortable and Modern Office Design"

4. ІНТЕГРАЦІЯ З ІНШИМИ ІНЖЕНЕРНИМИ СИСТЕМАМИ

Компанія ТОВ "ГРІНВЕЛЛ" у своєму штаті має інженерів-фахівців із усіх кліматичних сфер:● вентиляції;● кондиціювання;● опалення;● водоочищення та водопідготовки;● водопроводу;каналізації та ін.Це дозволяє створити комплексний проєкт опалення та інтегрувати системи в одну одну. Такий підхід – безумовна перевага нашої компанії. В результаті, Ви отримаєте реалізацію всіх кліматичних систем, при цьому заощаджуючи власні час і сили.

Award "Comfortable and Modern Office Design"

5. ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Проєктування опалення дає можливість розрахувати точний кошторис до початку монтажних робіт, у рамках виділеного бюджету.Компанія ТОВ "ГРІНВЕЛЛ" завжди пропонує кілька варіантів реалізації системи, щоб вибрати найбільш підходящий та комфортний. З пакетом документації Ви отримаєте повне розуміння вартості системи опалення, щоб мати можливість спланувати свої витрати.

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час