//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Система туманоутворення

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

СИСТЕМИ ТУМАНОУТВОРЕННЯ

Туманоутворення – штучний процес зволоження або охолодження повітря за допомогою системи розпилення води. Цей технічний спосіб контролювати зміни клімату здійснюється за допомогою установок, які широко застосовуються в побутовій сфері: будинку, тераси, веранди, альтанки, сади.

Illustration

ПРОЦЕС ТУМАНОУТВОРЕННЯ

Продемонструємо процес туманоутворення на прикладі приватного будинку з дерева. Для того, щоб зволожити повітря, знизити його температуру і усунути пил усередині будинку (4 кімнати), на терасі й альтанці потрібно встановити систему туманоутворення.

ПРОЦЕС ТУМАНОУТВОРЕННЯ ВКЛЮЧАЄ 3 ЕТАПИ

    З міського водопроводу або свердловини вода транспортується в систему водопостачання і потрапляє в будинок. Звичайна вода з крану очищається за допомогою фільтра.
    Насос – серце системи – створює високий тиск (100 Бар) і стиснута рідина по трубках транспортується до форсунки.
    Форсунки розпилюють воду до дрібнодисперсного рівня: всередині приміщень, це, як правило, 15 мікрон, а на вулиці – 30 мікрон.
Illustration

Туманоутворення для ландшафтного дизайну

З допомогою системи туманоутворення ви можете створити навколишній вас пейзаж, використовуючи унікальні рішення додавання туманних ефектів у водних об’єктах і в садах під відкритим небом. Установка системи туманоутворення дозволяє використовувати унікальні властивості тумана в будь-якому проекті для створення ландшафту місцевості. Система допоможе перетворити будь-який об'єкт ландшафту в яскравий тропічний пейзаж, збільшити привабливість об'єкта і надати йому унікальність, роблячи Ваш ландшафт відмінним від усіх інших; При необхідності зміни виду ландшафту туман можна перенаправляти. Система туманоутворення буде виробляти високоякісні ефекти і охолоджувати простір під відкритим небом протягом багатьох років. Крім того, ці дані системи можуть бути використані в житловому господарстві, а також для будь-яких комерційних і виробничих застосувань.

Туманоутворення для аквапарків та зон відпочинку

Системи туманоутворення незамінні просто неба в разі необхідності знизити температуру навколишнього повітря. Присутність систем туманного охолодження у Вашому аквапарку приємно здивує та захопить найвибагливішого відвідувача. Системи туманоутворення здатні створити велику різноманітність ефектів від тонкого серпанку до драматичного густого туману, додатково охолоджуючи навколишнє середовище в аквапарках просто неба в спеку року. Використовуючи чисту воду, безпечні та доступні ефекти туману стають природним ідеальним рішенням та знаходять своє застосування в індустрії розваг. Після встановлення у Вашому аквапарку системи туманного охолодження, він стане для відвідувачів найцікавішим та найцікавішим.

Illustration
Illustration

Системи туманоутворення для відкритих просторів та спортивних майданчиків

Охолоджувальні туманоутворюючі системи можуть бути встановлені на відкритих просторах: у внутрішніх двориках ресторанів або біля басейнів, у п'ятизіркових готелях, на стадіонах та спортивних майданчиках. Системи створюють унікальний та приємний мікроклімат. Установка таких систем забезпечує покращення показників спортсменів під час зайняття спортом, персоналу, гостей у спеку на даних об'єктах.

Туманоутворюючі системи на стадіонах у спеку дозволяють знизити температуру на майданчиках і допомагають уникнути небезпеки перегріву спортсменів. Ці системи також мають властивість відганяти комах, що літають, і допомагають знизити рівень запиленості повітря на спортивних об'єктах і відкритих майданчиках.

Системи туманоутворення у виробництві сиру

Сиродиля складний і трудомісткий виробничий процес, на всіх етапах якого потрібен автоматичний контроль, регулювання та управління технологічними параметрами. Сир виходить шляхом згортання молока і подальшої його тривалої обробки з технологічним видаленням вологи з отриманого згустку.

Свої особливі властивості сир набуває після тривалого процесу дозрівання у спеціальних приміщеннях, із створеними в них умовами для накопичення у сирних головках смакових та ароматичних речовин. При дозріванні сирів повинен бути забезпечений 3-5-кратний добовий обмін повітря, рівномірний по всьому об'єму приміщення. У процесі дозрівання сиру активністю бактеріальних ферментів можна керувати за допомогою вентиляції та автоматизованої системи регулювання складу повітря у сховищах, змінюючи вологість повітря та температуру дозрівання. 

Illustration
Illustration

Системи туманоутворення у хлібопекарському виробництві

Системи туманоутворення знайшли своє застосування і в хлібопекарському виробництві. Вони забезпечують підтримку відносної вологості повітря при випіканні хлібобулочних виробів. Перехід тестової заготівлі в процесі випікання в хліб – це результат фізичних, мікробіологічних, колоїдних та біохімічних процесів, в основі яких лежать фізичні явища – прогрівання тіста, вологообмін між тестом та пароповітряним середовищем пекарної камери та внутрішній тепломасообмін у тесті.

На початку випікання тісто поглинає вологу в результаті конденсації парів води з пекарної камери. Після припинення конденсації починається випаровування вологи з поверхні. Частина вологи при утворенні кірки випаровується у навколишнє середовище, а частина (близько 50%) перетворюється на м'якуш. Випічка заключна стадія приготування хлібобулочних виробів, що остаточно формує їхню якість. Умови випічки істотно впливають на процеси, що відбуваються в тестовій заготівлі.

Системи туманоутворення для промислових об'єктів, техніки та обладнання

При використанні промислових кондиціонерів або охолоджуючих пристроїв випарної дії можна попередньо зволожувати повітря, що споживається ними, тим самим значно збільшивши продуктивність цих пристроїв і скоротити експлуатаційні витрати на 20-25%. При використанні холоднішого повітря знижується навантаження на компресори і зменшується ефект від циклічного впливу на пристрій, при цьому пристрій споживає менше енергії і зростає їх термін служби.
Туманоутворюючі системи ефективно здійснюють попереднє охолодження без утворення надмірної вологи за рахунок використання таймерів, гігростатів (регуляторів вологості) та термостатів. Крім цього системи випарного охолодження створюють бар'єр для пилу та запахів на підприємствах, де виробляється багато тепла працюючим обладнанням, температура може бути знижена до 15°С.

Illustration
Illustration

Системи туманоутворення для птахофабрик та тваринницьких господарств

Туманоутворюючі системи покращують умови під час розведення будь-яких тварин. Системи охолодження туманом дозволяють знижувати температуру в пташниках в областях зі спекотним кліматом. Для підвищення продуктивності пташників необхідний контроль температури. Залежно від віку птахів, температури та вологості за межами будівлі можна встановити необхідну температуру всередині пташника. Система охолодження туманом у поєднанні з витяжними вентиляторами забезпечує необхідні кліматичні умови всередині будівлі. Системи туману розроблені для оптимального охолодження та відрізняються високою ефективністю та тривалим терміном служби. Допомагають зберігати в пташниках ідеальну температуру для несучок – 20-25°С.

Широке застосування охолоджуючих туманообразующих систем відзначено в промисловості розведення великої рогатої худоби і тваринницьких фермах.

Системи туманоутворення для тепличних господарств

Системи для утворення туману покращують умови праці та підвищують продуктивність у тепличному, грибному господарстві та оранжереях. Вони мають великий внесок у прискорення процесів зростання (на різних етапах) при укоріненні, проростанні насіння, для виробництва органічної речовини або вирощування тканин клітин (клітковини). Наповнюючи теплицю найдрібнішою аерозоллю, постійно підтримує її вологою, що максимально відповідає умовам росту грибів у лісах. Кожна система туману проектується на замовлення з урахуванням вимог споживача для кожного спеціального застосування, що враховує структуру теплиці або оранжереї, клімат та культуру.

Illustration
Illustration

Системи туманоутворення для зберігання вина у виноробних господарствах

У разі зберігання вина підвищення відносної вологості повітря за допомогою систем туманного зволоження може значно знизити випаровування вина з дубових бочок. Приміщення для зберігання вин повинні бути чистими, темними, вентильованими, температура повітря 8-16°С, відносна вологість - 70-75%. За рахунок підтримки певної вологості повітря можна уникнути складних процедур «герметизації» (конопачування бочок) та пов'язаних із ними витратами. Ще один важливий факт – вино дуже чутливе до різноманітних сторонніх запахів, усунення яких є однією з переваг систем туманоутворення. Таким чином, підтримуючи постійну вологість у льоху з вином, система туманоутворення ще й ефективно бореться із небажаними запахами. Це не тільки допомагає заощадити час і гроші у виноробстві, але й підвищує якість вина, що виробляється. Для цього конкретного застосування туманні системи є ідеальним рішенням.

Системи туманоутворення для зберігання овочів, фруктів, м'яса та риби у супермаркетах

Для зберігання продуктів, що швидко псуються, необхідні холодильники. При зберіганні сільськогосподарських та морепродуктів туманоутворююче обладнання дозволяє збільшити їх термін збереження та отримати більший дохід. Дуже важливо контролювати необхідний рівень вологості в місцях зберігання, оскільки при суттєвій втраті вологи м'ясо може висихати до незворотного стану.

Після обробки туманом продукти мають більш привабливий вигляд, довше зберігається їхня вага, що робить їх придатним для продажу більш тривалий час. Зі збільшенням терміну зберігання продуктів, оброблюваних туманів, скорочується робота службовців! Їм годі витрачати час на ручний полив. При використанні систем туманоутворення ви можете подвоїти збереження Вашого товару, помітно покращити товарний вигляд, зменшити брак і втрати ваги. Високоякісна туманоутворююча система для зберігання продукції приноситиме вам гроші в той час, як потужне холодильне обладнання – витрати.

Illustration