//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Буріння МГБУ*

*МГБУ (Малогабаритною буровою установкою)

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

Буріння свердловин малогабаритною буровою установкою (МГБУ)

Свердловини для побутового та комерційного використання глибиною до 100 метрів

ТОВ «ГРІНВЕЛЛ» виконує роботи по бурінню невеликих свердловин, або свердловин у важкодоступних місцях малогабаритною буровою установкою - скорочена назва МГБУ. Буріння МГБУ виконують у випадках, коли площа ділянки, що виділена під буріння дуже обмежена, де розташовано багато споруд, які можуть заважати заїзду буровому агрегату на базі ЗІЛ 131, або де потрібно невелика свердловина, глибиною до 100 метрів з невеликим об'ємом води. Також МГБУ можливо використовувати у разі достатньо простих шарів грунту, таких як пісок та гліна.

Основні переваги МГБУ при бурінні свердловини

Illustration
  Мобільність, компактність і маневреність;
  Виконання бурових робіт без нанесення ушкоджень ландшафту;
  Простота обслуговування і транспортування;
  Розміщення на будь-якій ділянці, не вимагає великої площі;
  Проведення бурових робіт на глибині до 100 метрів;
  Швидкість та висока якість виконання бурових робіт;
  Малогабаритна установка розроблена для будь-яких видів буріння;
  Низька вартість буріння свердловини;

ТОВ «ГРІНВЕЛЛ» використовує сучасні малогабаритні бурові установки, бурові долота під всі види грунту, генератори, бурові штанги, центратори.

Вартість послуг

Basic

Безкоштовно

Виїзд спеціаліста на об'єкт

Розрахунок кошторисаPremium

від 380 грн/м

Полтавський і Бучанський водоносний горизонт 

Буріння в одну колону ⌀125-140-160 мм

НПВХ УКРПОЛІМЕР, виробник - Україна


Pro

від 650 грн/м

Полтавський і Бучанський водоносний горизонт 

Буріння в одну колону ⌀125-140-160 мм.

НПВХ Valrom, виробник - Україна-Румунія

НПВХ MPLAST, виробник - Україна-Чехія

Ключові етапи та сервіс

1

Підготовка

Виконується виїзд спеціаліста на об’єкт . Проводиться перегляд та вибір місця для свердловини з Замовником. Підписання договору. Доставка бурового обладнання з подальшим монтажем. Копка зумфа. 

2

Буріння

Виконується процес буріння з подальшим опуском обсадної та фільтрової колони, обсипання кварцовим піском. Відкачування свердловини до появи візуально чистої води.

3

Здача об'єкту

Підписання актів виконаних робот. Видається Паспорт на свердловину з зазначеними технічними характеристиками свердловини. 

Облаштування

Виконується монтаж насосного обладнання, приямку для розміщення автоматики та монтаж систем за опціями, монтаж на наладка автоматики. Деталі.

Аналіз води та пропозиція систем водоочистки

Після прокачування свердловини береться забір води для проведення лабораторних досліджень, Деталі. Та може буди запропонована оптимальна система фільтрів для побутового та комерційного використанн. Деталі.

Сервіс

Ми пропонуємо щорічний сервіс на 10 років та відсутність головного болю при виявленні питань в роботі свердловини. Кожен рік сервісу - це +1 рік до гарантії на свердловину.

Найчастіші питання

 • Ділянка давно освоєна, але води з колодязя або свердловини недостатньо. Коли краще бурити?

  Технологічний процес буріння свердловини, дозволяє бурити в будь-який час року. Однак якщо на ділянці є зелені насадження (такі як дерева, кущі і тд) під час буріння їх можна пошкодити.

  Для того щоб пробурити воду на ділянці необхідно грамотно визначити місце розташування самої свердловини. Процес буріння на буровой техніці – йде з використанням води. Тому перед початком буріння свердловини, необхідно заздалегідь продумати наявність води і електроенергії на ділянці, або на доступній відстані від нього. Технологічний процес передбачає подачу води в свердловину при бурінні і вимивання бурового розчину разом з породою.

  На ділянці повинно бути достатньо місця для заїзду бурової техніки, побутівки, для викопування резервної ями для відкачування розчину, а також для розміщення спеціалізованого інвентарю і обсадних труб.

 • Нещодавно придбали нову ділянку, необхідно будувати будинок, забезпечити систему водопостачання. З чого почати?

  Якщо для будівництва будинку необхідна вода, то починати треба з буріння свердловини. Якщо такої потреби немає, то бурити можна в будь-який час, але до початку всіх робіт, щоб уникнути можливих переробок в майбутньому, викликати фахівця для узгодження місця буріння.

 • Вирішили пробурити свердловину зараз, але вода буде потрібна через 5 місяців. Зі свердловиною нічого не трапиться?

  Ви отримуєте гарантію на свердловину від ТОВ "ГРІНВЕЛЛ", термін якої залежить від обраних обсадних труб. Артезіанські свердловини не замулюються, не вимагають постійної прокачування. Більшість користувачів вирішують завдання будівництва та водопостачання поетапно. Сконцентруйтеся на виборі відповідальної бурової компанії.

 • Як розкачати свердловину після буріння на воду?

  По завершенні останніх монтажних робіт обсадної труби можна приступати до прокачування свердловини. Це досить трудомісткий процес: в обсадних труб поміщається погружной насос, який відкачує весь повернулася із буріння сміття разом з водою. Відкачування проводиться до тих пір, поки вода не стане прозорою (в середньому це займає 10-12 годин, в залежності від потужності обладнання та розміру свердловини).

  Краще використовувати відцентровий насос, рівень занурення якого досягає 70-80 сантиметрів від дна свердловини. Оскільки скупчилася після буріння вода містить багато домішок (мул, пісок, глина), насос треба періодично витягувати і промивати.

 • Навіщо паспорт на свердловину?

  Після буріння свердловини Вам потрібно регулярне обслуговування, щоб вона прослужила якісно на довгі роки. Для того щоб підібрати спеціальне обладнання Вам знадобляться докладні характеристики свердловини.

  Паспорт – це сертифікований документ, в якому докладно представлені і описані всі технічні характеристики і параметри свердловини на воду. Він необхідний для виконання ремонту, очищення і обслуговування.

 • Як відбувається очистка води у свердловині?

  Є два види очищення. Один з них називається хімічним. За допомогою занурення в свердловину хімічних препаратів з реагентами, які максимально очищають воду від органічних і неорганічних частинок. Після такого очищення свердловина ретельно промивається.

  Другий тип очищення називається механічним. Такий спосіб полягає в повному демонтажі свердловини і її очищення, методом промивання і чищення всіх комплектуючих.

 • Чи можна бурити свердловини діаметром 32/40/50 мм під насосні станції?

  Буріння таких свердловин ми називаємо халтурою. Компанія ТОВ "ГРІНВЕЛЛ" ні коли не бурила і не бурить такі свердловини. На такі свердловини гарантія не видається. Паспорт на свердловину також. ✔ Якість води? - сумнівна.✔ Як довго працюватиме? - Невідомо.✔ Дебіт? - Невідомий.✔ Дане рішення передбачає використання поверхневої насосної станції - яка у 99% випадків не може забезпечити безперебійне водопостачання зі стабільним тиском у системі. 

Додатково 

Додатково до послуги буріння пропонуємо розглянути наступні опції

Illustration

Облаштування свердловин

Підбір та монтаж необхідного обладнання, виконання пусконалагодження та інших робіт для повноцінного функціонування скважини.

Illustration

Аналіз води

Ми пропонуємо послугу аналізу води на 12 та 25 ключових показників для обрання оптимальної системи фільтрації.

Illustration

Сервіс свердловин

Ми пропонуємо щорічний сервіс на 10 років. Кожен рік сервісу - це +1 рік до гарантії на свердловину.

+ ОСТАННІ ПРОЕКТИ

Наші Деякі Проекти

Перегляньте наші останні проекти, щоб побачити наш досвід.

Illustration

#БУРІННЯ

Буріння та облаштування свердловини в с. Креничі

Липень, 2021

Більше про проекти +

Illustration

#ІНЖИНІРИНГ

Інжиніринг систем опалення в приватному будинку в с.Білогородка

Жовтень, 2021

Більше про проекти +

Illustration

#ІНЖИНІРИНГ

Інжиніринг на комерційному об'єкті

Вересень, 2020

Більше про проекти +

Illustration

#БУРІННЯ

Буріння та облаштування 4х свердловин на комерційному об'єкті в м. Київ

Липень, 2022

Більше про проекти +