//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:



+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72



//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Оформлення свердловин

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

Illustration

Виробничі потреби чи не кожного підприємства пов’язані із необхідністю забезпечення безперебійного водопостачання. І якщо у населених пунктах (місцевостях) із центральним водопостачанням це питання вирішити простіше, то на інших територіях підприємствам для задоволення таких потреб часто доводиться мати власні свердловини.

Нагадаємо, що свердловина служить для видобування підземних вод, які можуть використовуватися як для забезпечення санітарно-гігієнічних потреб підприємства, так і для обслуговування виробничих процесів, а іноді навіть для постачання води іншим споживачам (наприклад, населенню).

Державний облік артезіанських свердловин

Він здійснюється Держгеонадрами шляхом ведення Державного реєстру артезіанських свердловин на підставі Порядку державного обліку артезіанських свердловин, облаштування їх засобами вимірювання об’єму видобутих підземних вод, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.12 № 963 (надалі – Порядок № 963). Дані державного обліку артезіанських свердловин включаються до державного водного кадастру.
До Державного реєстру артезіанських свердловин включаються відомості про артезіанські свердловини, у тому числі недіючі, незалежно від місця розташування, на підставі даних, що містяться у паспортах артезіанських свердловин.

Форма такого паспорту затверджена спільним наказом Мінприроди та Мінрегіону від 06.04.2016 № 145/84, однак виготовлені до набрання чинності цим наказом паспорти на артезіанські свердловини залишаються чинними. Копії вказаних паспортів щороку до 1 грудня подаються до Держгеонадр суб’єктами господарювання, які є власниками або користувачами земельних ділянок, у межах яких розташовані та експлуатуються артезіанські свердловини.

Вказана форма паспорту є обов’язковою для виконання всіма суб’єктами господарювання - водокористувачами. Разом із тим, складання (заповнення) паспорта здійснює спеціалізована бурова організація, яка має дозвіл на виконання такого виду робіт відповідно до статті 106 Водного кодексу України (ВК). У разі якщо спеціалізована бурова організація не має можливостей визначити показники води самостійно, показники води визначає акредитована (атестована) лабораторія.

Суб’єкти господарювання - водокористувачі, у свою чергу, складають (заповнюють):
● додаток до паспорта артезіанської свердловини «Опис артезіанської свердловини»;● розділ 8 додатка «Опис артезіанської свердловини», до якого вносяться інші відомості, які бажає повідомити водокористувач.
Кожен аркуш паспорта повинен бути скріплений підписом уповноваженої особи та печаткою (за наявності) організації, що створила (заповнила) паспорт.

При цьому додаток «Опис артезіанської свердловини» разом з копією розділів паспорта артезіанської свердловини, а саме: «Оглядова карта», «Артезіанська свердловина», «Геологічний розріз і конструкція артезіанської свердловини», «Результати спостережень», «Виписка», «Гідрогеологічний висновок по артезіанській свердловині», «Експлуатаційні показники артезіанської свердловини» надсилаються в електронній формі до Держгеонадр.

Юридичні аспекти

Зробимо замовлення?

Пропонуємо наші послуги за найкращими умовами!

Basic

Безкоштовно

Виїзд на об'єкт для обговорення

Оформлення свердловини

від 25 000 грн