//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Буріння розвідувальне

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

ТОВ «ГРІНВЕЛЛ» виконує буріння розвідувальних свердловин. Це один з обов’язкових етапів під час організації водопостачання до приватного будинку чи підприємства, не підключеного до централізованої системи. Виявлення водоносного шару перед бурінням свердловини — важлива ланка у технологічному процесі. Вода знаходиться під шарами гірських порід. Такі пласти чинять на неї тиск і тому вода іноді навіть б’ється струмком. Геофізичні дослідження свердловин це цілий комплекс фізичних способів, який проводиться для вивчення гірських порід і контролювати технічний стан порід бурового типу. Останнім часом геофізичні дослідження стають дедалі популярнішими. Їх застосовують на розвідці нафти, води, газу тощо. під час усіх етапів.

Що таке розвідувальне буріння?

Перед тим як розпочати основну частину роботи, нашім спеціалістам необхідно розуміти, на якій глибині знаходиться водоносний горизонт, якої якості вода та чи у достатній кількості для забезпечення усіх споживачів. 
ТОВ «ГРІНВЕЛЛ» користується картами глибин України складеними нашими співробітниками, геологічними підприємствами, а вже потім післа вивчення наяввної інформації проводимо буріння пошуково-розвідувальних свердловин.
Існують газові, водні, нафтові джерела. Всі вони знаходяться в надрах землі під певною кількістю пластів гірських порід.

Illustration

Зробимо замовлення?

Пропонуємо наші послуги за найкращими умовами!

Basic

Безкоштовно

Виїзд на об'єкт

Premium

від 2 500 грн/м

Буріння розвідувальної свердловини

Illustration

За допомогою дослідження ґрунту в максимально короткий термін можна:
● визначити місцезнаходження та повноводність шарів;● розрахувати передбачувані ресурси;● прогнозувати період використання готової водозабірної споруди. Під час проведення геофізичних досліджень свердловин можна отримати дані про гідрогеологічну структуру грунту, які надалі можна використовувати для розробки проектів геотермальних систем опалення (монтажу теплових насосів). Геофізичні дослідження порід грунту є такі види розвідки: акустична, магнітна, електрична, геотермічна та ще деякі види. Акустична розвідка є дослідження, яке проводиться за допомогою звукових хвиль.
Високу інформативність дає використання комплексу геофізичних досліджень у сфері будівництва.
Використовуючи дані можна:● виявити підземні ділянки карстових утворень;● визначити зони руйнування ґрунту;● вибрати оптимальний спосіб зміцнення фундаментів, що руйнуються.
Геофізичні вимірювання доцільно проводити й з метою мінімізації витрат на облаштування водозаборів та інших систем. Попередні дослідження розрізу свердловини дозволяють зменшити кількість операцій буріння. Це безпосередньо впливає на вартість облаштування свердловин і монтаж геотермального опалення.

Після розвідувального буріння на воду виконується вже повноцінне буріння свердловини з подальшим облаштуванням. Розвідувальне буріння є подготовчим етапом.

Додатково 

Додатково до послуги розвідувального буріння пропонуємо розглянути наступні опції

Illustration

Великогабаритне буріння

Свердловини для побутового та комерційного використання глибиною до 300 метрів та глибше. Полтавський, Бучацький та Сеноманський горізонти.

Illustration

Облаштування свердловин

Підбір та монтаж необхідного обладнання, виконання пусконалагодження та інших робіт для повноцінного функціонування скважини.

Illustration

Аналіз води

Ми пропонуємо послугу аналізу води на 12 та 25 ключових показників для обрання оптимальної системи фільтрації.

Illustration

Сервіс свердловин

Ми пропонуємо щорічний сервіс на 10 років. Кожен рік сервісу - це +1 рік до гарантії на свердловину.

+ ОСТАННІ ПРОЕКТИ

Наші Деякі Проекти

Перегляньте наші останні проекти, щоб побачити наш досвід.

Illustration

#БУРІННЯ

Буріння та облаштування свердловини в с. Креничі

Липень, 2021

Більше про проекти +

Illustration

#ІНЖИНІРИНГ

Інжиніринг систем опалення в приватному будинку в с.Білогородка

Жовтень, 2021

Більше про проекти +

Illustration

#ІНЖИНІРИНГ

Інжиніринг на комерційному об'єкті

Вересень, 2020

Більше про проекти +

Illustration

#БУРІННЯ

Буріння та облаштування 4х свердловин на комерційному об'єкті в м. Київ

Липень, 2022

Більше про проекти +

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час