//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Буріння в граніті

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

Багато людей переконалися на власному досвіді, що мати доступ до чистої води це дуже зручно і корисно. Саме тому свердловини просто необхідні для водопостачання міських мікрорайонів, промислових об’єктів, приватних господарств і т.д. Тим більше, якщо всі роботи виконані грамотно, то свердловини по гранітах майже не вимагають ремонту, і термін свердловини може досягти 60 років. Буріння свердловини по гранітах, це довгий та трудомісткий процес. Від категорії геологічних порід залежать швидкість буріння, спосіб і вибір бурової техніки, необхідна сила тиску на вибій свердловини або вага бурового снаряда. Твердість грунтів та геологічних порід під час буріння проявляється їх опором руйнуванню від місцевої дії бурових долот. Найскладніше бурити міцні породи, такі як граніти. Від цього і вище вартість бурових робіт по гранітах. 

Головні особливості свердловин в граніті:

    таке джерело не пов’язане з поверхневими водами, а значить на нього не впливатимуть ні опади, ні час року, ні інші зовнішні чинники;
    не потрібна труба для фільтрації, адже цілюща рідина проходить очищення природним способом;
    термін служби такої свердловини досягає 50-60 років.
Illustration

Процес буріння по гранітах

Буріння по гранітах – це досить і серйозний процес, що вимагає великої точності і високого рівня професіоналізму. Як правило, водоносний шар залягає на глибині від 20 до 150 і більше метрів, в залежності від характеру місцевості. 
Вода у гранітних породах досить чиста, вона не містить ні важких металів, ні нітратів, ні фенолів. Оскільки у свердловині відсутній кисень, про бактеріальні забруднення навіть не може йти мови. Проте, вода містить багато заліза, фтору і солей.
Кожна свердловина пробурена по гранітах має власний паспорт. У цьому документі повинні бути вказані загальна глибина свердловини, її розмір, статичні та динамічні рівні води, діаметри труб, рекомендована глибина установки насоса.
Буріння свердловин по гранітах обходиться, як правило, дорожче, ніж буріння «на пісок», оскільки ціна залежить від трудовитрат і амортизації бурової техніки, при бурінні на тверді породи знос техніки та обладнання в рази вище. Крім цього, для буріння потрібні більш потужні насоси та спеціальний буровий інструмент.

Як ми працюємо

Перед початком роботи здійснюється обов'язковий виїзд майстра на огляд території, узгоджуємо вартість та терміни, після чого приступаємо до виконання робот. Зауважимо, що ми не їдемо з ділянки, поки не доб'ємося задовільного результату. У деяких випадках на стику обсадної труби з породою, здійснюється цементаж. У своїй роботі ми використовуємо матеріали та інструменти відомих фірм, які довгі роки демонструють свою надійність та якість. Буріння свердловини в граніті виконується згідно нормативних вимог та стандартів.

Ключові етапи та сервіс

1

Підготовка

Виконується виїзд спеціаліста на об’єкт . Проводиться перегляд та вибір місця для свердловини з Замовником. Підписання договору. Доставка бурового обладнання з подальшим монтажем. Копка зумфа. 

2

Буріння

Виконується процес буріння з подальшим опуском обсадної колони. Якщо свердловина робиться в дві колони, то після посадки обсадної колони робиться цементування горизонтів протягом 3 днів, та тільки потім робиться основна колона. Обсипання кварцовим піском. Відкачування свердловини до появи візуально чистої води.

3

Здача об'єкту

Підписання актів виконаних робот. Видається Паспорт на свердловину з зазначеними технічними характеристиками свердловини (глибина, дебіт, висота рівня води та ін.). 

Облаштування

Виконується монтаж насосного обладнання, приямку для розміщення автоматики та монтаж систем за опціями, монтаж на наладка автоматики. Деталі.

Аналіз води та пропозиція систем водоочистки

Після прокачування свердловини береться забір води для проведення лабораторних досліджень, Деталі. Та може буди запропонована оптимальна система фільтрів для побутового та комерційного використанн. Деталі.

Сервіс

Ми пропонуємо щорічний сервіс на 10 років та відсутність головного болю при виявленні питань в роботі свердловини. Кожен рік сервісу - це +1 рік до гарантії на свердловину.

Звернувшись до Нас Ви отримаєте:

Чисте джерело

Чисте джерело води в будь-який період року

Свердловину на 60 років

Свердловину, яка функціонує понад 60 років.

Якість

Якісно виконану роботу в зазначений термін

Зробимо замовлення?

Пропонуємо наші послуги за найкращими умовами!

Basic

Безкоштовно

Виїзд на об'єкт

Premium

від 1 200 грн/м.п.

Буріння по гранітам

Додатково 

Додатково до послуги розвідувального буріння пропонуємо розглянути наступні опції

Illustration

Великогабаритне буріння

Свердловини для побутового та комерційного використання глибиною до 300 метрів та глибше. Полтавський, Бучацький та Сеноманський горізонти.

Illustration

Облаштування свердловин

Підбір та монтаж необхідного обладнання, виконання пусконалагодження та інших робіт для повноцінного функціонування скважини.

Illustration

Аналіз води

Ми пропонуємо послугу аналізу води на 12 та 25 ключових показників для обрання оптимальної системи фільтрації.

Illustration

Сервіс свердловин

Ми пропонуємо щорічний сервіс на 10 років. Кожен рік сервісу - це +1 рік до гарантії на свердловину.

+ ОСТАННІ ПРОЕКТИ

Наші Деякі Проекти

Перегляньте наші останні проекти, щоб побачити наш досвід.

Illustration

#БУРІННЯ

Буріння та облаштування свердловини в с. Креничі

Липень, 2021

Більше про проекти +

Illustration

#ІНЖИНІРИНГ

Інжиніринг систем опалення в приватному будинку в с.Білогородка

Жовтень, 2021

Більше про проекти +

Illustration

#ІНЖИНІРИНГ

Інжиніринг на комерційному об'єкті

Вересень, 2020

Більше про проекти +

Illustration

#БУРІННЯ

Буріння та облаштування 4х свердловин на комерційному об'єкті в м. Київ

Липень, 2022

Більше про проекти +

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час