//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:+38 (096) 106-43-14

+38 (050) 683-13-72//GREENWELL

Національний оператор з промислового інжинірингу та буріння

Слідкуй за нами:

Альтернативна енергетика

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час

МОНТАЖ СИСТЕМ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

1

СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ МОНТАЖНЕ ОБЛАДНАННЯ

2

КВАЛІФІКОВАНА КОМАНДА МОНТАЖНИКІВ

3

ДОСТУПНІ ЦІНИ НА МОНТАЖ

4

ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО РЕЗУЛЬТАТУ

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ БУДИНОК

Illustration

Якщо ви завітали на цю сторінку, ймовірно, ви цікавитесь системами альтернативної енергетики і хочете дізнатися більше інформації про реалізацію цих систем. Наша компанія вже більше 5 років займається проєктуванням та установкою різного типу та складності обладнання, яке використовують нетрадиційні джерела енергії, такі як сонце, вітер тощо.
Перед тим, як перейти безпосередньо до монтажу систем альтернативної енергетики, давайте розберемося що це за системи і яке обладнання вони включають. Ці системи також називають енергетикою на поновлюваних джерелах. Тобто, це енерговиробляюче обладнання, яке в якості джерела енергії використовує не електрику або газ, а сонце, вітер, воду тощо. Тому, впровадивши таку систему у своєму будинку, ви стаєте незалежними.

ВИДИ СИСТЕМ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

Illustration

1. Фотомодулі

Почнемо з пристрою фотомодуля. Це обладнання складається з фотоелементів і використовується з метою вироблення електрики.

Як же відбувається встановлення сонячних панелей?

  ​Фотомодуль встановлюється на даху, який виходить на 12 годин;
  Монтаж сонячних батарей здійснюється на опорні кріплення, які складаються з алюмінієвого профілю.

Деякі особливості монтажу фотомодулів

  З метою продовження терміну служби техніки та покращення ефективності її роботи потрібно обов'язково залишити зазор між панелями та поверхнею, на якій встановлюється даний пристрій не менше 10 см для того, щоб можна було уникнути його перегрівання.
  Відстань між вершиною будь-якого кута і площиною, яка проходить через вершини кутів, не повинно перевищувати 5 мм.
  Оптимальний кут нахилу встановлених фотомодулів – 45 градусів.

2. Додаткове обладнання для фотомодулів

Щоб система альтернативної енергетики на базі фотомодулів виконувала додаткові функції потрібно передбачити встановлення додаткового обладнання:
● Кабель;● Інвертор та зарядний пристрій;● Акумуляторна ємність (тільки у випадку з гібридним інвертором) (встановлюється за вимогою клієнта для накопичення виробленої енергії);● Система зв'язків;● Контролер (для запобігання перевантаження пристрою).
Встановлення ups (джерело безперебійного живлення) забезпечить електропостачання в разі відключення подачі електроенергії
Було б непогано подбати і про встановлення пристрою інвертора, який перетворює постійний струм в змінний. Інвертор може бути двох типів:
● Мережевий (не передбачає додаткового встановлення акумулятора)(передбачено підключення до "зеленого тарифу");● Гібридний (передбачає додаткове встановлення акумулятора, що дозволяє зберігати та пізніше використовувати зайву енергію або ж продавати її за «зеленим тарифом».
Встановлення інвертора – корисний елемент для сонячних панелей.

3. Сонячні колектори

Illustration

Їх також називають геліосистеми. Це обладнання має дещо ширше застосування, ніж, приміром, фотомодулі, так як головними завданнями, які стоять перед сонячними колекторами є підтримка системи опалення, гарячого водопостачання та підігріву басейну.

Процес встановлення геліосистем можна розділити на декілька етапів:

  Збірка та встановлення рами на даху.
  Прокладання магістральних трубопроводів від сонячного колектора у приміщенні котельні;
  ​Встановлення насосних груп (якщо вони потрібні) і допоміжних вузлів;
  Монтаж буферної ємності;
  Приєднання буферної ємності до системи опалення (схеми з електричними котлами, тепловими насосами тощо);

Деякі нюанси, які обов'язково потрібно враховувати при встановленні геліосистем:

  Не передбачено горизонтальне встановлення;
  Для максимальної продуктивності системи кут її нахилу повинен становити близько 45°, а напрямок колектора краще всього дотримуватися на південну сторону.

4. Вітрогенератори

Illustration

Таке обладнання, як правило, використовується у комплексі з іншим обладнанням, наприклад з фотомодулями. На відміну від попереднього типу обладнання, вітрогенератор використовує енергію вітру.
Етапи проведення встановлення вітрогенератора:

  Підготовка фундаменту під основу щогли і розтяжок.
  Збірка щогли та кріплення її до поверхні.
  ​Протягування кабелів всередині щогли.
  Монтаж буферної ємності;
  З'єднання генератора з щоглою.
  Прикручування лопатей до генератора.
  Встановлення датчиків.
  Підйом вітрогенератора.
  Підключення електричної частини.

За вартістю монтажних робіт всі перераховані вище методи отримання енергії за допомогою альтернативних джерел енергії приблизно однакові (звичайно, різниця є, але вона незначна). Однак, встановлення вітрогенератора більш складне з тієї причини, що перед нею в обов'язковому порядку потрібно провести аналіз кліматичних особливостей тієї зони, в якій буде встановлено пристрій. Ця процедура здійснюється за допомогою метеостанції.
Вартість монтажу обладнання сонячної станції залежить від безлічі факторів. Без обстеження об'єкта, його особливостей та інших параметрів сказати ціну буде досить складно.

5. Геотермальний тепловий насос

Illustration

Ці пристрої призначаються для передачі невичерпної енергії грунту теплоносія, який відповідає за опалення будинків і гаряче водопостачання.
Монтаж вимагає проведення підготовчих робіт та дотримання послідовності в процесі. Деталі.

Не знаєте з чого почати?

Подзвоніть нашому менеджеру та запитайте все, що бажаєте, абовідправте своє питання з контактами та ми з Вами зв'яжемся в найближчий час